Öteki alemdeki yaratiklar insanin sanatsal kabiliyetine calismalarina tesir ve ya ilham vere bilermi?

isibala
evet cok aklimi kurcaliyor resim cizerken hic istemedigim seyler ciziyom bazen ola bilirmi cinler seytanlarin tesirinden bunlari yapa bilirmiyim yani ola bilirmi ben cok inaniyorum ola bili. internette bu gibi olaylar hikayeler var eskilerden. bi kemancinin akkordunu seytan bozmus ve o kemanla cok esararengiz sarkilar calmis bi kemanci ve dahi olmus. arastirsaniz var.
soru acik net yorumlayin bakalim. sizde var mı bu durumlar? en son cizdiyim bir resmi atiyom aslinda iki tane var bunun gibi bi baska soruda paylasicam. bu benim resmim👉👉👇👇👇👇👇
Öteki alemdeki yaratiklar insanin sanatsal kabiliyetine calismalarina tesir ve ya ilham vere bilermi?
Bu en sondaki resimde takip ettiyim baska bi sanatkara ait tabi. bu en sondaki resimle benimkisini ayri ayrilikta bolca yorumlayin.
Güncellemeler:
1 ay
Bekir abi senin yorumunu merak ediyom😂😂yine isgender kafayi bozdu diyiceksin😂😂o kadar korku filmi izlediki kafayi bozdu bu 😂😂
1
3
Görüşünü yaz