Murat Boz - Özledim parçasına yaptığım Cover.. Yorumlarsanız?

https://www.youtube.com/watch?v=5M6GgcEjlTk Buda 2 yıl öncesine ait bir kayıt..

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi :))

0|1
    0|0
  • "s" leri arada çok gıcık şekilde söylüyorsun.. bazen nefesin yetmiyor ve titriyor sesin.. sesinin tonu güzel.. niye böyle bir ortamda çektin? ayreten söylerken murat bozun tavırlarını yapmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Murat Boz tavırları yapmadım.. tamamen normal halim.. Bunu ilk senden duydum..
      'S' ler konusunda da hem fikir değilim çünkü PC camerası sesi tam manasıyla alamıyor.. O yüzden olabilir..
      Bu arada bu video işsizlikten çekildi.. Sıkıntıdan yani.. Etrafın dizaynı pek umrumda değildi..

• ya ne kadar safsın o zaten sanatçı.. kendine ait sanaçıları ortamı var arkasındaki orkestrasına baksana !! tanımıyomusun.. mert ise benim gönderdiğim kendi çaldığı ve söylediği has cover yapmıştır.. amotördür.. sen bu işlerden anlamıyorsun hiç bulaşma komik duruma düşersin.. gitmiş sanattçıyla normal halktan birisinin yaptıgı coveri kıyaslıyo...

• Saçmalayıp benim daha fazla canımı sıkma.. ''COVER'' ın kelime anlamını öğren bir ilk önce..
      Sanatçı veya Amatör fark etmez.. Cover coverdır ! Lümpen beyninle benimle aşık atmaya kalkışma.. Altından kalkamazsın.. !

• murat boz daha içten samimi anı yaşıo sanki öyle sölüo sanki gerçekten aşk acısı çekmiş gibi.. ama sen öylesine sanki şu sarkıyı bir söyleyeyim dermiş gibi sölüosn. bu tür şarkılarda üzüntüyü acıyı hissettrmek çok önemli. ama sesin güzel. hiç bilmedğimiz bir şarkıyı yorumlrsan eminim herkes begenir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...