1 ay

Kitap çekiliş hediyem Doris Hofer'ın hediyesini aldım, imzalı kitaplar sizce de çok özel değil mi?

Alohaaa🎉🎉🎊🎊🎊

@KürkMantoluHayri hatırlarsanız bir kitap çekilişi paylaşmıştı ve JiJiniz de kazananlardan biri oldu 🥰. Doris Hofer'dan Nam-ı diğer Squat girlden "Hayalindeki Sen" adlı imzalı kitabım bugün geldi.
Kitap çekiliş hediyem Doris Hoferın hediyesini aldım, imzalı kitaplar sizce de çok özel değil mi?
Kitabı elime alınca hemen incelemeye başladım çok hoş ve çok güzel bir çalışma olmuş. Doris Hoca bize resmen bir yaşam felsefesi sunmuş diyebilirim. Uzun zamandır böyle bu türde bir kitap okumamıştım. İmzalı oluşu ise gözlerimden kalpler çıkmasına sebep oldu.😍😍😍
Kitap çekiliş hediyem Doris Hoferın hediyesini aldım, imzalı kitaplar sizce de çok özel değil mi?
En kısa zamanda yani bugün okumaya başlıyorumm🤭.
Yardımların ve beni de seçtiğin için teşekkürler @KürkMantoluHayri ve bana ilham kaynağı olduğun için teşekkürler Doris Hofer🙏
Bu da Doris Hocanın Youtube kanalı
👇
https://youtube.com/c/TheSquatGirl Bence mutlaka abone olunması gereken bir kanal.😍
Kitap çekiliş hediyem Doris Hofer'ın hediyesini aldım, imzalı kitaplar sizce de çok özel değil mi?
3
5
Görüşünü yaz