Dansçılarımızı göreli̇m :d:d:d?

Evet arkadaslar ugrastıgınız danslar var mı varsa ne tarz? Ne zamandır ugrasıyorsunuz? Ya da hangi dansla ugrasmak isterdiniz?

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• tangoo?

1|0
    0|0
  • Break Dance =)

1|0
    0|0
    • Kuzenim de poping ve break yapiyor guzelll :D beyonce'den daha fazla egiliyor yere degecek kadar ustelik erkek :D bir de tutunmadam kalkiyor bitiyorum :D

• aynen ilk başlarda bilek burkmaktan bırakıcaktım artık ama şu an sorun yok =)

• Salsa ilk başta olmak üzere, bachata ve rueda. Ama Rueda'da iyi değilim.

0|0
    0|0
    • Ben de salsa ve bachata basta olmak uzere merengue ve cha cha 5 sene once rueda da yapmistim

• Merengue de öğrendim üniversitede ama sadece temel/başlangıç hareketler. Rueda, daha güzel ve hoştur. Ama biraz zordur. Hem müzik, ritm ve hareketleri bilmek, hem de hareketlerle birlikte onların isimlerini bilmek gerekiyor. Tabii, hareketi, harekentin ismi söylendiğinde yapmak da gerekiyor...

• dans bana gore dıll...

0|0
    1|0
  • harmonica çalıyorum :D

0|0
    0|0
  • tecnotonik

0|0
    0|0
  • roman havası beya :D

0|0
    0|0
  • kalça kıvrımı önemli

0|0
    0|0
  • var tepik toplatan

0|0
    0|0
  • bale :D

0|0
    0|0
  • salsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben dans edemem sevmemde :( belkide edemedigim icin sevmiyorum bilmiyorum :D Odun gibiyim anlayacagin :D

1|0
    0|0
    • Edemedigin icin sevmiyorsundur dans harika bir seyyy odun gibiysen hip hop oneririm :D

• Tesekkurler ama ben almayayim boyle mutluyyum :DD.. Sen benim yerimede dans et latinkizi :D

• Modern dans :D

1|0
    0|0
  • Dans dediler geldim hemen :)
    Ben salsa yapıyorum

1|0
    0|0
    • Aaa bendensinn ben de salsa merengue bachata cha cha yaparimm:)

• buluruz tabi sen bir an önce beli inceltmeye bak :)

• Üniversiteye kazandıktan sonra kendimi sanata ve spora adamayı düşünüyorum:) Sınav sisteminin benden çaldıklarını kendime kazandırmak istiyorum:) Dans için de kesinlikle tango öğrenmek istiyorum. Gelişen zamanlarda buna salsa, modern dans, striptiz gibi şeyler de eklenebilir.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Street jazz biraz hip hop a benziyo manyak eglencelii

1|0
    0|0
  • Oryantal 4 yildir :)

0|0
    0|0
  • hip hop yaparım 6 tane dans arkadaşlarım var 2 tanesi amerikalı okul bitsin amerikaya gidicem dans için

1|0
    0|0
    • 23 yaşındayım ve 17 yaşımdan beri yaparımm

• Sevindim senin adinaa cok yorucuymus ama oyle mii Bahadir efe vardi burada hoca olarak

• tabi bazen yoruyor insanı ama ben alıştım bana hiç yorucu gelmiyor artık

Yükleniyor... ;