İzlediğiniz en iğrenç film (uyarı:eğer merakınıza yenik düşüp bazılarını izlerseniz kötü etki bırakabilir)?

evet arkadaşlar hangi filmler? benimki a serbian film. bu kadar iğrenç bir film izlememiştim

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• tam da onu yazacaktım sen demişisn

aynen SRPSKİ FİLM... ama müziği ben de bağımlılık yaptı malesef

literatüre newborn p*rno diye bir şey katmış filmdir bu, o sahnede ağzım açık kaldı. snuff (kadının cinsel birliktelikten sonra öldürülmesi) sahnesinde de bunu hiç beklemiyordum.

en sonunda herkesin birbirini öldürdüğü esas adamımızın da aletiyle kameraman mıdır nedir gözünü çıkardıgı bir sahne kan revan falan filan vardı ki ilk defa bir filmi izlerken kusma refleksleri yaşadım. testereymiş son durakmış bunun yanında çizgi film kalır.

ama sonu en bombası

KÜÇÜK OLANDAN BAŞLAYIN!

0|0
    0|0
    • aynen en kötü bölümüydü finali

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• uf ya allah bildiği gibi yapsın seni midem ağzımda kalkamıyorum yerimden üstelik midem sağlamdır benim

0|0
    0|0
    • baktın mı :/ bakmayın demiştim :/

• baktım baktım bakmayın derken meraktan bakacağımızı biliyordun heralde :::::::

• düşünmedim değil :D

• a serbian filmini izledim kendımı vereerek ızlemedım cok etkılenmedım bu günde sodomun 120 gününü izledim iğrençti ama cok bakmamıstım zatten ıgrenc yerlerıne pek etkılenmedım

0|0
    0|0
    • sodomun 120 günü gibi o da fakat miden kan veya sodomun 120 günündeki gibi iğrenç şeyler yemekle alakalı değil. her türlü ahlak malzemesinin dışına çıkılmış bir film. iyiki tam bakmamışsın. aslında altında güzel bir mesaj var ama abartılmış

• aynen iğrenç sahneler var filmde midem kalktı hala aklıma gelince rahatsız olurum

• allahtan hepsini izlemedim rüyama girerdi

• O film içinde bulunduğumuz sistemi ve işleyişini en iyi anlatan politik filmdir, bunuda belirtmek isterim. Ve iğrenç fil, yoktur bize iğrenç gelir, pembe flamingoydu adı sanırım, benim o

0|0
    0|0
    • evet iyi anlatıyor fakat ianılmaz provoke edilmiş bir halde. pink flamingosu da izledim ama bu film çok rahatsız etmişti beni

• Timarhane. deliler birbirini yiyodu. Uyandigimda elim kaniyodu bir yere cizdirdim heralde yatarken. ewdekiler beni yedi sanmistim. hc unutmam. :-( :-( :-(

1|0
    0|0
  • aynı yıldızın altında

ya sonra

ya işte romantik filmler iğrençtir yapış yapıış falan böyle yavşama dolu :p

0|0
    0|0
  • a serbian mı? hiç duymamıştım ne gibi iğrenç mesela

0|0
    0|0
    • p*rnonun tüm undeground haliin yansıtıyor. en iğrençlerini bile

• nasıl iğrenç mesela? merak ettim de..

0|0
    0|0
    • merak etme, gerçekten. ama şöyle söyleyim cinsellik ve vahleti birleştir. üstüne psikopatlık ve biraz politika koy. işte bu filmin teması. aşağıda mynameisred'in güzzel bir anlatımı var ona bak bence

• a serbian filmini bu sorudan sonra izledim. cok igrencmis.

0|0
    0|0
    • ters psikoloji... bakma diyince bakasınız geliyor değil mi

• Tamda dediğin filmi yazacaktım gerçekten iğrenç bir film

0|0
    0|0
  • Dream of requiem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya izlediğim çok iğrenç bir film var ama adını hatırlamıyorum. Amerikan Yerlilerini konu alıyordu

0|0
    0|0
  • tam a serbian film yazacaktım açıklamayı okudum :) 2 hafta kendime gelememiştim

0|0
    0|0
    • o ne filmdi ya. hele finali ve bebekli bölüm... kim düşünmüş bunu diyemeceğim çünkü 3. sayfa haberlerini açsanız bu tür şeyler görmeniz mümkün

• aslında daha kötü sahneler barındıran filmler de var. (audition mesela ilk aklıma gelen) ama filmin gidişatından ve müziğinden insan daha başta anlıyor neyle karşılaşacağını. izlerken bir yandan da sürekli tetikte bekletiyor. sırp bosna ilişkileri daha çarpıcı anlatılamazdı heralde

Yükleniyor... ;