İzmir'den İstanbul yolcusuyum canım çok sıkılıyor yolda olduğum için :( İstanbul'da kesin kesin git gez dediğiniz yerler nereleri?

Arkadaslar canım sıkılıyor yardimci olun siz neler yapiyosunuz? Nereleri gezeyim kesin kesin istanbulda? :) Tavsiyelerinizi bekliyoruuum :))

0|0
532

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendi yaptıklarımı anlatayım. Gün ışımadan bir çıkarım Karaköy'e oradan Galata Köprüsünde fotoğraf çekerim, Eminönün'nün genel silüetini, sonra Eminönün'e yürürüm. Oradan Mısır Çarşısı yaparım, daha yeni açılıyordur kepenklerini bana açmış gibidirler. Oradan ayakta yiyeceğim kadar lokum alıp devam ederim. Arka taraflarındaki dükkanları çekerim. Sonra yukarı doğru yürür, Topkapı Sarayına çıkarım; içerisinin fotoğrafını çekerim. Sonra İstanbul Arkeoloji Müzesine doğru yola koyulurum. Heykeller bakarım, dalarım bir vücut nasıl böyle gerçekçi tasvir edilir diye düşünürüm. Neron 'un Hz. Davut'un, Sappho (imitasyon) heykellerine bakarım. İslam Eserleri Müzesi sonra da tekrar Eminönü'de duraklara yürüme vakti gelmiştir. Gemilerden bir balık ekmek yer, otobüsüme biner eve yol alırım. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• 1 gününü Beşiktaş tan başlayıp Hisara kadar olan kısımı gezerek geçirmelisin
    1 gününü eski İstanbul dediğimiz yeri gezerek geçirmelisin (müzelere gireceksen ki girmelisin bence en az 2 gün )
    1 gününü paşa limanı fethi paşa korusu kız kulesi ve çamlıca da geçirebilirsin..

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• Cok sagol denicem bir cogunu :)

• Umarm iyi geçer İstanbul (: iyi yolculuklar

• Eminönü civarını kesinlikle gez, orada otur turşuyla balık ekmek ye, sonra Ayasofya'yı gör, paran varsa tüm müzeleri gez ama iyi gez ben gezerken en önemli yerleri atlamıştım pişmanım, Topkapı Sarayı, Kapalı Çarşı ancak şöyle bir durum var İstanbul gezmekle bitmez başka şekilde de bitmiyor.

0|0
    0|0
  • Atatürk arboretumu

www.google.com.tr/search

yanına da foto makinası al
    :)

0|0
    0|0
  • - Adalar..
    - Beyoğlu gece hayati
    - Kanlica tepesinde kahvalti
    - Boğaz turu
    - Arnavutköy sahilde içki keyfi.
    - Kurtköy Viaport'ta lunapark keyfi

0|0
    0|0
  • bır suru yerler var gel benım evı gez dıyecek halımız yok brosurler var al bır tane gez gezebıldıgın kadar

0|0
    0|0
  • ben istanbuldayım ama çoğu yerini gezmedim daha :) bence tek gezme sevgilin ya da arkadaşın varsa gez yoksa tek sıkıcı oluyo:(

0|0
    0|0
  • fikirtepe, tarlabaşı, dolapdere, hacıhüsrev gibi tarihi yerleri git gez gör derim..

0|1
    0|0
    • Tarlabaşındaki resim sergilerini de gezsin di mi ;-)

• hyr tabiki de buralar tarihi yerler.. fikirtepe kültürü marmara bölgesini kapsar.. fikirtepe kültürü neolitik çağda (yeni / cilalı taş devri) yaşayan insanların yaşam tarzlarına verilen addır.. bu kültür trakya ve anadolu'da ise eskişehire kadar yayılmalar görülmüştür.. dolapdere, hacıhüsrev, tarlabaşı da bir o kadar tarihi semtlerimizdir..

• Taşlıtarla, karabayir, gazi mahallesi, karagumruk, sultangazi, Ümraniye kesinlikle gez buralari çok seversin

0|1
    0|0
  • Aksaraya git çok güzel bir yer.

0|1
    0|0
  • Gezmekle bitiremezsin ki :D

0|0
    0|0
  • kız kulesi

0|0
    0|0
  • Tarihi yarimada istiklal taksim. Bogaz turu yap. galata kulesi tarabya yenikoy. Bebek. Kirecburnu. Anadoluda bostanci sahil Çengelköy moda. Adalar. Takıl işte kenar mahallelerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • taksim eminönü gidilmesi zorunlu mekanlar bunun yanında galata kulesine çık

0|0
    0|0
  • bir cacık yok burada gelme.

0|0
    0|0
    • Geliyorum artij

• O zaman taksime git, Nişantaşına beşikaşa git, Eminönü, floryada akvaryum var oraya git. Rumeli hisarına git kız kulesine git. Baya yer söylemıs cevap verenler. Bol bol gezersin.

• Aynen sagolsunlar

• Taksim ve karaköy gez :)

0|0
    0|0
  • Taksim (Nevizade Ve Fransız Sokağı) Sarıyer Sahil... Yıldız Parkı.. Maçka... Beşiktaş sahil..

0|0
    0|0
  • Akvaryumu gez sonra forum istanbulu gez ama bebekte balık yemeden gelme izmire :)

0|0
    0|0
  • Pierloti

0|1
    0|0
  • Sen gelınce bana Ulaş ben senı gezdırırım : pp

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 5

• -Kadıköy-Eminönü vapur sefası 1. koşul
    -Eminönü'nden Aksaray'a olan kısım.
    -Rumeli Hisarı
    -Ulus Parkı
    -Emirgan Korusu
    -Beylerbeyi
    -Taksim

0|0
    0|0
  • ya o kadarcık yolda can mı sıkılır

0|0
    0|0
  • Tarihi yerleri mutlaka gez derim o tadı alarak. Eminönünde bir balik ekmek ye mesela. Ya da kız kulesine git. Aklima bunlar geldi :)

0|0
    0|0
  • kadikoy moda da kemal ustadan waffle ye digerlerini arkadaslar yazmis ztn canım

0|0
    0|0
  • galata kulesi kesinlikle sonrada boğaz turu yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;