Şirketinizin kısa sürede tanınması için ne yapardınız?

rakiplerin olduğu alanda bir şirket kurdunuz ve başlangıçta tam tanınmadan hatalı bir giriş yaptınız sektöre bu dönemde müşteri memnuniyetiniz sıfır ve 4 yılınızdasınız satışlarınız durdu duracak. alan insan kaynakları reklamınız sadece sokaklarda araç giydirme pano gibi devam ediyor. ucuza ama tesirli ne yapmaliki bir şirket sesini duyursun yapılan iş özetle şirketlere ınternet reklamı aracılığıyla eleman yerleştirmek. bir çeşit insan kaynakları desteği. sizden ciddi cevaplar bekliyorum lütfen. tv reklamları inanılmaz pahalı. şirketi kapatın demeyin kurtuluş öneri bekliyorum sizden.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle iyi bir hizmet politikası ve cezbedici kelimeler seçmelisiniz.

İş mi arıyorsun ? Çalışma saatinde sorun mu var ? Kariyerinde tedirgin misin ? gibi ifadeler kullanabilirsini.

Kurumsal olduğunu ön plana çıkarınız.İnsanlara kendi isminizi yansıtın,aşinalık olsun her zaman.

Büyük şirketlere telefon açın,biz falan falan firmayız.Bunları bunları yapıyoruz.Sizinle bir küçük toplantı yapmak isteriz.Az veya çok isminizi duyurun.

Kurumsal şirketleri websitelerinden e-mail ve telefon bilgilerini alın.

E-mail adreslerine ne yaptığınızı ve ne yapacağınızı anlatan bültenler gönderin.

Broşür,sticker .vs gibi materyaller bastırıp.Promosyon olarak görüşme yaptığınız kişi veya firmalara veriniz.

İnternette Google Adwords uygulamasını kullanabilirsiniz.İnsanların ne aradığını tahmin edin.Çünkü dışarda pek ilgi çekmeyebilir ama internet dışardaki hayatın daha fazlasını kapıyor.

0|0
    0|0
    • biz internet üzerinde iş yapan bir firmayız. kariyer.net türü bir firma. ama firma düzgün yönetilmemiş pazara tanıtımı içler acısı batması an meselesi.

• " Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.." Hz.Osman

Bu sözü bir kenara yazın ve her seferinde buna bakın.Beki basit gelebilir ama başarının anahtarıdır.

• sağolasın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ne iş yaptığınızla alakalı duvarlara yapıştırılan reklam kağıtları bastırın daha doğrusu fotokopi çektirin,

işsizmisiniz veya ek işmi arıyorsunuz vs vs yazan kağıtlar ama a4 ün yarısı büyüklüğünde olacak, bu kağıtları istanbulda merkezi yerlere yapıştırın, veya yapıştıracak eleman bulun, mecidiyeköy, kadıköy, bakırköy vs, en az 1.000 adet fotokopi olacak

işmi arıyorsunuz aramayın bizi arayın ne iş yapabileceğinizi söyleyin biz sizi başlatalım diye can alıcı şeyler yazın

bu kağıtları merkezi yerlere dağıttıktan ve yapıştırdıktan sonra telefonlarını sürekli meşğul olacak,

bu arada şirketlerlede görüşüp hangi alanda eleman ihtiyacı olduğuyla alakalı işlemleri yapacak kişi lazım

0|0
    0|0
    • ilan konusu cazip gibi. firma büyük firmada baştan mahvetmişler işi müşteri memnuniyeti yerlerde iyi bir toparlamak gerek. kariyer.net türü bir şirket düşün. o sektördeyiz

• el ilanları bana mantıklı geldi ama patron kabul etmez çok zor bi adam sabit fikirli biri ve küçümser bence bu ilan işini. yinede teklif etmekte fayda var.

• patron senin işini sana öğretmesin, ve senin işine karışmasın, o geninin sahibi oysa kaptan sensin

• Yeni bir reklam slagonu bulmak en güzeli,ve objesi dikkat çekici olmalı,örnek ugur beöceğinin içine yazılan ve sürekli akılda kalacak bir tekerleme olmalı,

0|0
    0|0
    • firma eski yapmazlar bunu sanmam. yinede sağolasın.

• int sitelerine özel reklam vermek en mantıklısı bence,

• benmde aklıma geldi ama maliyeti nedir acaba.

• marjinal yaklaşım...

0|0
    0|0
  • Öncelikle hangi sektördesiniz ? Onu belirtirseniz ?

0|0
    0|0
    • belirttim. internet üzerinde şirketlerin eleman ilanı verdiği bir site.

• kariyer.net türü

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye söyleyeyim oğlum, bana saklı. :P

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;