Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü: Tarihimizin İzinde

Bugün hepimizin gurur duyduğu, bu toprakların kanla sulandığı 18 Mart Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma günü için bir yazı yazmak...
1 7

Baharın Müjdecisi: 21 Mart Nevruz Bayramı'nın Anlamı ve Kültürel Önemi!

Selaam, 21 Mart Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun 🥳 Nevruz Bayramı; Orta Asya kökenli bir gelenektir ve 21 Mart'ta kutlanır. Biz Türkler...
17 26

Tarihin Gördüğü En Büyük Zafer: Çanakkale Destanı 🌹

Selamlar, saygılar, hürmetler sevgili KS arkadaşlarım. Bugün sizlerle dünya tarihinin gördüğü en kanlı en çetin mücadelelerden birisi...
15 11

Berat Kandilimiz Mübarek Olsun! Peki Nedir Berat Kandili?

Bugün Ramazan'ın müjdecisi olan Berat Kandili günü. Peki nedir Berat Kandili? Asıl adı Berat Gecesi olup 16. yüzyılda, Osmanlı...
9 26

Bir Yer Bulalım Dünya'dan Uzay'a! Uzaya Giden İlk Türk Alper Gezeravcı Kimdir?

Bugün 18 Ocak 2024. Tarihi bir ana tanıklık edeceğiz. O beklenilen uzay yolculuğu bu gece yaşanacak. Peki Axiom Space-3 görevi...
19 29

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Faydaları ve Zararları

Merhaba, Aslında bu sistemi her zaman için kötülüyoruz şu anda ülke ekonomisinin kötü durumda olmasını belki de bu sisteme bağlıyoruz...
4 14

İsrail-Filistin Savaşı'na, Suriye'deki Vekalet Savaşı'na ve Türkiye'nin Rolüne Biraz Yakın Tarihe Bakalım

Biliyorsunuz, Suriye'de bugün şiddeti oldukça azalsa da, son 10 yıldır bir savaş var. Çok kısa bir girizgâh yapacağım, bütün 10 yılı...
2 5

Almanya'da, çifte vatandaşlığı kolaylaştıran yasa Resmi Gazete'de yayımlandı. Çifte vatandaşlık hakkına sahip olmak ister miydiniz?

Yasa ile, vatandaşlık için gereken ikamet süresi 8 yıldan 5 yıla düştü. atandaşlık alırken; ülkeye uyum, eğitim/kariyer başarıları ve...
24 36

Türkiye'de politikacıları tanrı gibi görmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biz onların kölesi falan değiliz aksine onlar bizim çalışanlarımız. Fransa'nın Cumhurbaşkanı sokakta yürürken yanında birsürü insan var...
3 1

Kölelik ne zaman bitmiştir?

Ne zaman kalkmıştır?
3 11

Ülke neden ayaklanmıyor?

herkes mutsuz ama kimse eylem vs yapmıyor neden böyle susuyorlar
6 13

ZAFER YAKİN, MEŞALELERİ YAKIN?

Başka bir seçenek olduğunu düşünmüyorum henüz içlerindeki en sağlam parti siz ne düşünüyorsunuz?
2 4

Yeniden doğacağım?

Herşeyimi değiştirip tekrardan sıfırdan bi hayata başlamak istiyorum soyadımı değiştirerek başladım. Şimdi beğenmediğim kusur gördüğüm...
4 5

Mhp nası milliyetçi parti suriyelilerin?

Ülkeye dolmasına ses çıkarmıyo. Mhp olmuş Akp yanlış mıyım? Bi milliyetçi parti vardı o da gitti?
3 5

Asker olan var mı sorum olacak?

Erkek kardeşim 17 yaşında dövüş sanatları eğitimi görmüştü yanlış hatırlamıyorsam orada 60 metre kare bir alan varmış orada 40 50 tür...
0 3

Her şey ne zaman?

Her şey ne zaman düzelecek Her şey ne zaman yoluna girecek daha ne kadar üzülecek ne kadar acı çekicez ben çok yoruldum gerçekten çok...
2 0

2028 seçimlerinde kimi desteklerdiniz?

Soru net ve açık
14 24

Sizce İstanbul’u kim yönetmeli?

1 2

Karabük Üniversite'ndeki yaşanılan olayların ifşaları ile itirafları sonucunda ortaya çıkanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Karabük Üniversite'sinde sular durulmuyor. Halk tedirgin ve orada okumaya gelen Afrikalı gençler ise hastalık sahibi olmadığı konusunda...
4 13

İstanbul da seçimi kim kazanır sizce?

Sizce kim kazanır
2 6

Oyumu hangi partiye vermeliyim?

Tayyibe veriyodum ama cezayı hak etti hangisine veriyim
4 9

Savaşta hangi tarafa hak veriyorsunuz?

Ben Rusya yandaşıyım nekadar sivil halk zarar görse de.
4 3

Bugün seçimde hangi partiye oy vereceğime karar verme günüm, siz peki?

TİP görüşü google'a enterlarsanız arkadaşlar, görüşüme en yaklaşan bu adamlar oldu. Bilmiyorum kararsızım fakat CHP, AKP bla bla...
5 2

Türkiye'de yaşayan Araplara karşı ırkçılık yapılarak 2. PKK terör örgütü mü oluşturulmak isteniyor?

Merak ediyorum son 5 yıldır aşırı derecede Arap düşmanlığı yapılırken ülkemizdeki en az 6 milyon Arap ve güneydeki sınır bölgelerinde 2....
3 3

Yeniden Refah'ın "Ahlak Yoksa Yolsuzluk Vardır" pankartı belediye tarafından indirildi! Sizce Yeniden Refah başarılı olabilir mi?

Yeniden Refah Partisinin astığı 'Ahlak Yoksa Yolsuzluk Vardır' yazılı pankart, pankarttan rahatsız olan Elazığ Belediyesi zabıtaları...
3 10

Görüntüsünü beğendiğiniz adaya oy verir misiniz?

Görüntüsünü beğendiğiniz adaya oy verir misiniz? Neden? Güzel bir seçim şarkısı fikrinizi değiştirir mi? Neden?
1 3

Öne Çıkanlar

Cem Garipoğlu Çin'de görüldü iddialarını duydunuz mu?

Cem Garipoğlu Çin de görüldü söylentileri gerçek mi acaba?
5 5

Erkam Yıldırım, Kerimcan Durmaz'ın olayı nedir?

Erkam Yıldırım Kerimcan Durmaz hakkında konuşulanların temeli nedir?
1 1

Tayyip Erdoğan kolon kanseri, karaciğer metastazı söylentileri doğru mu?

Recep Tayyip Erdoğan kolon kanseri karaciğer metastazı olduğu söylentileri doğru mu?
13 11

Türkiye İşçi Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence mevcut durumda solun sesini gayet güzel duyuran ve oy verdiğim zaman tamamen vicdanımın rahat edeceği nadir partilerden birisi....
1 7

Anka haber ajansı kimin?

Anka haber ajansı kimin biliyor musunuz?
0 1

I speech kürsü ne demek?

I speech kürsü ne demek? Bu söz nereden çıktı?
0 1

06 AC 600 plaka kimde?

Bu plakalı araç kime aitti aydınlandı mı?
0 4

369. dönem yedek subay açıklamasında ne yaşanmıştı?

Sosyal medyada yorumlarda filan görüyorum, 369. dönem yedek subay açıklaması filan yazıyorlar. Ne demek bu bilen var mı?
0 1

Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet kimin sözü?

Nereden çıktı bu söz? Kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet ne demek biliyor musunuz?
3 4

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda?

2 Ağustos dünya yakışıklılar günü ne düşünüyorsunuz bu konuda? #iyi #günler #gündem #reisaga55
6 12
YÜKLENİYOR...