Klasik müzik size ne hissettiriyor?

Çevremdeki herkes klasik müzikten hiç haz almıyor.Nefret ediyorlar oysa çocukluktan beri operaya klasik müziğe ilgi duydum benim hep ilgimi çekti.Sonra klasik müzik dinlemeye başladım.Bazıları beynimi şişirirken bazıları inanılmaz derecede hoşuma gitti.Ve popdan çok klasik müzik dinliyorum.Sizce klasik müzik bir baş ağrısı mı?Yoksa güzel bir sanat eseri mi?

• Baş ağrısı
    A seç
  • Kesinlikle dinlenmeli
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• başkalarinin düşünceleri senin düşüncelerinden hiç bir zaman önemli değildir.

ayrica senin zevklerin bu tabiki farkli olucak ama sen az sevilen birşeyi sevdiğin için kendini tuhaf hissediyorsun ve burada suç ortağı ariyorsun kendine :)

arkadaşım bu senin hayatin istersen afrika kabilelerin ayin müzigini dinle başkalari değil sen yaşiyorsun bu hayati unutma bunu.

0|1
    0|0
    • Aslında aradığım şey.Sanatçıya hakkını vermekti.Ne kadar karmaşık görünsede.İnsanlar 3-5 şarkı söyleyip milyonlar kazanıyorlar.Bu sanatçılar ise açlıktan ölüyor.Halbuki bunların yaptığı eserler daha iyi.

• insanlar hayati anlamak için yaşarlar ama her zaman kolaya kaçarlar düşünmek istemezler sadece rastgele yaşarlar. ve hepsi yalnizliktan nefret ederler sebebide korktuklari içindir yani yalniz kalinca kendilerinde hiç birşey bulamazlar. bu tür insalar genellikle toplum neyi severse onu severler. kisacasi klasik müzik insani düşündürür ve bizim insanlarimiz düşünmeyi sevmezler bu yüzden klasik müzik dinlenilmez.. ve hiç bir müzik kültürü klasik müzik kadar köklü ve kalici olamaz bunu unutma

• Şu yazdıklarının yarısı benim ağzımdan çıkmış gibi sanki.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• uykumu getiiryor

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Dinlediğim anlar çok nadirdir.Ama dinlediğimde de huzura erdiğimi bilirim.Abarttım:))

0|0
    0|1
  • Kesınlıkle dınlenmeli huzur veriyor bence.

0|0
    0|0
  • Muthis mutluluk verir banada cocuklugumdan beri onlarla buyudum birazda sanat egitimim geregi ama huzurlu iken dinlemek bana daha cok keyif veriyor :) sadece klasik dinlemiyorumm

0|0
    0|0
  • mutluluk huzur verıyor.senı baska yerlre goturuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
    • sadece dinlenmez hissedilir bu

• Moonlight Sonata'da çok güzel onuda dinle.

• bi aralar beethowen hayranliğim vardi ama daha sonra barok tarzi müzigi keşfettim sana link vermek isterdim ama xper4 degilmişim :) dinlemek istersen john sebastian bach barok tarzinda ilahtir

• bende ciddi bir koleksiyon var klasik müzikle alakalı ve çok severim, eskiden daha çok dinlerdim ama şidlilerde kafam biraz daha kalınlaştı galiba bunlar için

0|0
    0|0
  • Keman ve piyano...

Çalması ve dinlemesi...

Müthiş bir şey. Beden bilmiyorum ama Vivaldi - Winter çok hoşuma gidiyor. Ani çıkışlar ve birisi bitmeden diğeri giren bölümler çok çok çok fazla güzel =)

0|0
    0|0
    • Vivaldi'nin 4 sezonundan en güzeli winter ve spring bence.İkisinide çok beğeniyorum.

• Bence onu fark etmek bir erdemdir.İnsanı dinlendiren en güzel müzik.

Şahsen dinlerim ve o gün tüm yorgunluğumu alır.Tabi gece dinlediğim için farklı oluyor insan

0|0
    0|0
  • Huzur

0|0
    0|0
  • Fazla dinlemiyorum yorgun oldugumda güzel geliyor.

0|0
    0|0
  • sinirlerimi zıplatıyor ...

0|0
    0|0
  • bazıları huzur verir

0|0
    0|0
  • klasik müziğe ve operaya ilgim var. özellikle son dönemde iyice arttı

0|0
    0|0
  • Baş ağrısı