Metal gurubu kurdum grubun batersti hristiyan hristo olması önemli değil ama etraftaki başıörtülülere küfür ediyo laf atıyo anlaşması çok zor?

bayanlar beyler bu kodumun arkadaşı deişik işleri var her tarafı haç dövmöesi konuşması itici hareketleri abartılı nerde ne konuşacağını bilmiyo gelmiş 24 yaşına ama aklı daha 10 yaşında grubum benim için hayatım kadar önemli her şeyimi verdim bir grup için cafelerde çıkmaya başladık yanlız bu baterist rkadaş herkezin kafasını bozuyo geçinmesi zor biri sizce daha başlardan gruptan atmalımıyım yoksa her şeyine kaytlanmalımı siz olsanız ne yapardınız bu garzoya?_

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Uyarın eger değişmezse atın gruptan ilerde daha büyük sorunlar çıkarabilir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence at yoksa sokakta virinden dayağı yersiniz hakli olaram

1|0
    0|0
    • gecen gün sakat adama yamuk yapmış adam deynekle dövmüş anlatıyolar

• İstanbul'da mi yani :D

• :) hayır Ankara ankaraya geldiğin zaman ulaşırsan bana çıktığımız barın kafenin adresini atarım arkadaşlarınla gelirsiniz güzel bir gün geçirirsiniz gurur duyarım gelirsen ulaş bana tamamı

• beni de alsana la gruba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Baterist mi kalmadı Dünya'da :D tamam bateristler değişik insanlar olur ancak Türk ve değerlerimize daha yakın olan birisiyle yola devam edebilirsin o arkadaşın - leri eminim ki + larından daha fazla olacaktır yolun başındayken ayırın yolları derim ben :)

0|0
    0|0
    • öyle diyonda adama allah bir bateri çalma yeteneği vermiş bide söz yazma amma pir vermiş başkada bir şewy vermemiş gezi olaylarında ünlenen şarkı sözlerini bu arkadaş yazmış bateriside süper zaten öyle olmasa azını burnunu kırdıydım ama kararsızım milletin moralini çok bozuyo konuştum baya konuşmadanda anlamıyo yavşakkk sabah yine yamöuk yaptııı hala sinirlerim üzerimde

• O önemli olduğunu bildiği sürece devam edecektir bence yani işin çok zor büyük bir ikilem ama bu ben şutlardım açıkçası Turkiyede yapıyorsunuz sonuçta bu işi arkadaş ne kadar anti hisler kazandırırsa güzel şeyler yapsanız bile faydası olmayabilir ülkemizdede iyi bateristler yetişiyor yani zor durum

• kardeşim zaten buluyum iyibi baterist direk konuşcam yol vercem insanları basamak olarak kullanmayı asla sevmiyorum kendimede yediremem böyle bir şeyi ama yaptığı hatalar bini geçti hayırlısı olsun

• kendinide grubuda yakacak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;