Hangi sanat dallarıyla ilgileniyorsunuz?

Bunun içine kitap okumak da dahildir arkadaşlar. Yazıyorum, çiziyorum, enstrüman çalıyorum, beste yapıyorum, fotoğraf çekiyorum vb...

Burada paylaşılabilecek eserlerinizi de görmek isterim şiir gibi.. Teşekkürler.

• Müzik yapıyorum.. (enstrümanı belirtiniz)
    A seç
  • Yazıyorum.. (türünü belirtiniz)
    B seç
  • Çiziyorum.. (karakalem, yağlı boya vb. belirtiniz)
    C seç
  • Heykeltraşım
    D seç
  • Diğer.. (belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada görüldüğü üzere ben de müzik yapıyorum ve yazarım. Şiir ve hikaye genelde. İsteyen arkadaş olursa paylaşabilirim burada bişeyler :)

0|0
2521

En İyi Kız Görüşü

• Şiir yazarım. Bunun dışında bir kaç öykü denemem var. Öykü yazma denemesi yani.:) Eğer herkes kibarlıktan kırılmıyorsa fena yazmıyormuşum:)

Ayrıca minicikken daha annemler sağolsun bana küçük bir org almışlar. Ben de o orgla kapı zilinden kedi miyavlamasına kadar her türlü sesi duyduğum anda çıkarırmışım. Sonra bizimkiler bir heveslendi. Çok afedersiniz yanlış anlaşılmasın çok ünlü bir org markasının kursuna gönderdiler beni. Kurs yarılamış sezonu tabi.Ben iki üç parçayı çıkarınca önlerinde e haydi alalım kulağı iyi bunun demişler.

Aldılar da beni koydukları sınıfta millet şakır şakır notalarla çalıyor. Benim için o dönemde notalar birbirine bağlı çubuklardan ibaret.

Yapamayacağımı anlayınca beni başka bir sınıfa verdiler. İlk derse girdim e tabi org alınmış bana kocaman aynı kursun markasından.

Sevgili eğitmen bana "al sen bu şarkıyı çalış bakalım ders sonuna doğru deneriz" dedi. Şarkı da yılbaşı şarkısı. Jİngle Bells hani :))

Çaldım şarkıyı..."Tamam çaldın da ezbere çalıyorsun sen" dedi. O gün bugündür pek de profesyonel anlamda bir çabam olmadı org çalmaya dair. Böyle yetenek böyle beceri..

Harcandım valla:))

Not: gerçek ve hüzünlü bir hikayedir..:P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Keman ve piano çalıyorum profesyönel bir şekilde.Onun dışında karakalem ve yağlı boya resimler üzerine çalışmalar yapıyorum.Bundan 2 yıl önce üniversitede kendi adıma sergi açmıştım kendime olan güvenim daha çok yerine gelmişti.Yabancı müzikler üzerine çalışıyorum şarkı söylüyorum yabancı müzikleri sanırım daha çabuk algılıyorum.Bunun dışında fotoğraf çekiyorum boş zamanlarımda :)

1|0
    0|0
  • Profesyonel anlamda yapabildiğm bir şey yok ama sanatın çoğu dalından amatörce beslenmeye çalışırım hep.

Bu aralar fotoğraf, öncesinde tiyatro. Müzik zaten hep vardı.

0|1
    0|0
  • keman çalıyorum...ilham gelirse yazıyorum...ve asıl olarak konservatuvarda oyunculuk eğitimi alıyorum :))

2|2
    0|0
  • Yazıyorum... (Amatör entelim)

Çiziyorum (Karakalem...O da amatör)

Kitap okuyorum (Türkiye'de büyük bir iş bu)

Bir tek müzik aleti çalamıyorum..

1|0
    0|0
  • Ciziyorum, müzik söylüyorum :))

Bi aralar siir yazmayada baslamistim, ama artik ilgilenmyiorum :))

0|0
    0|0
  • Profesyonel Doğa Fotoğrafcısıyım.

Ney Üflerim.

Ebru yapıyorum (3 senem bitti)

Yağlı Boya Resim yaptım ama beceremedim.

Hat çiziyorum (Henüz Nesir ve Hüsn ü Hat dayım. Arapça)

Kat i Kesme sanatıyla da bir dönem ilgilendim...

0|0
    0|0
  • genelde sevmediğim için zor severim dedim. arada bir denk gelip okuyup sevdiğimde içinde ya kendimle ilgili bir şey görmüşümdür veya bi bilgelik vardır.

0|0
    0|0
  • gitar calmaya calısıyorum

0|0
    0|0
  • Sinema, müzik. Birini izler, birini dinlerim.

Ve ayrıca Hale Güngör severim.

1|0
    0|0
  • Müzik, bilgisayar.

0|1
    0|0
  • 6 yıl şan eğitimi almıştım 1 yıldır kurs veriyorum. gitar ve piyano da çalıyorum. umarım bu kış çelloya da başlarım :)

0|0
    0|0
  • kik-boks içine giriyomu sanatn :)

0|2
    0|0
  • ben çok güzel şarkı söylüyorum:)

1|0
    0|0
  • modelim ama uzun süredir modellik yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Resim yaparım

Şiir yazarım

Deneme yazarım

Fülüt çalarım aslında başka bır şeyde olsa ıyı yaparım gıtar aklımda bu aralar

İyi dans ederım

0|0
    1|0
  • bir tane hikayeni paylaşmanı isterim:).

0|0
    0|0
    • Ya hikaye telden yazması çok uzun sürüyo bi de imla kuralları falan istiyo yazı bölümü için pc de yok bende o yüzden paylaşamıyorum. Şiir belki ...

• şiir zor severim. istiyorsan paylaş şiiri başkaları için. sonra hikayeni paylaşırsın. belki farkederim paylaştığında o zaman okurum.

• Zor severim derken neyi kasttettin? Cevabını yeni cevap olarak yazar mısın çünkü göremiyorum 3yorumdan sonrasını

• çizmeye çalışıyorum ama evde 4 tane yağlı boya tablom var :) (benim yapmış olduğumm :D)

0|2
    2|1
  • diğer: geyik yapıyorum:))

1|0
    0|0
  • ben çiziyorum kara kalem karikatür potre falan filan xd

0|0
    0|0
  • bir tane şiirini paylaşır mısın peki ? :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 21

• 3D Stuido Max 2010,Vray 1.5 ve Ps cs3 ile insan(organik) hariç her şeyi çiziyorum :):):)

bir kaç örnek

link

link

link

link

link

link

0|2
    0|0
    • pek anlamam bunlardan ama güzel gibi duruyor :))

• İyi, başarılı. Teorik bilgim yok ama son kullanıcı gözüyle söylüyorum. :)

• teşekkür ederim =).

• Program yazıyorum. Hack yapıyorum. Elektronik devre tasarlıyorum ki bunlarda bir sanat, adam gibi yapıldığında ;)

0|0
    0|0
  • E-Diğer.

Müzik, resim, edebiyat, heykel vs. hepsi ama dinleyici, seyredici ve okuyucu olarak.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum ( kadın erkek ilişkileri hakkında, özellikle erkeklere eğitim veriyorum )

Müzik ( gitar darbuka , ama onda amatörüm )

0|0
    0|0
  • soda şişesinin içine yelkenli viking gemisi yapmaya çalışıyorum 16 senedir. Ben kör olunca biticek inşallah.

3|1
    0|1
  • Öncelikle ülkemizde rap müzik çok yaygınlaştı, basitleşti ben 10 yıldır rap müzikle uğraşıyorum bu yüzden bununla gurur duyamıyorum.Söz yazmaktan hoşlanırım aynı zamanda bestede yaparım ve müzik altyapıları yaparım dijital ortamlarda sonra bunları sade bi şekilde dinlemek hoşuma gider.Tarihle ilgili kitaplar okumaktan hoşlanırım ve piano çalmak istemişimdir her zaman yakında inş bi kursa falan yazılıcam :)

0|0
    0|0
  • gitar,bateri çalarım,kendi çapımda fotoğraf çekerim,arkadaşlarla küçük skeçler çekeriz eğlence amaçlı

0|0
    0|0
  • 23 yildir piyano caliyorum, zaten meslek olarak da profesyonel dansciyim :) (5 yasimda egitime baslamistim ) sahne sanatlari ile de her kosulda birebir alakam olmak zorunda :) bunun disinda kitap okurum ama onda da odaklanma sorunum var, yazi ve siir de ne yazik ki becerebildigim konuklar değil

0|0
    0|0
  • karate yapiyorum sonucta o da bir sanat dimi karate sanatsa dayak yiyende sanar eseri oluyor zaten :))

0|0
    0|0
  • gitar..

0|0
    0|0
  • Fantastik hikayeler yazmak ve bateri çalmak tutkumdur ama iş dünyası sağolsun; hiçbirine zaman bırakmıyor.

0|0
    0|0
  • müzik yapıyorum. gitar çalmaya çalışıyorum.

yazmayı hiç ama hiç beceremem.

çiziyorum. fena çizerim hatta.

heykeltraş değilim ama oyun hamurlarını çok severim hala da oynarım.

0|0
    0|0
  • müzik ama amatör olarak bağlamam var 40 senelik dut oyması, muhabbetimizi ediyoruz işte genelde:D

0|1
    0|0
  • fantastik hikayeler yazmaya çalışıyorum... daha birini tamamlayamadık ama neyse :)

0|0
    0|0
  • B: Yazıyorum.. (türünü belirtiniz)

0|0
    0|0
  • bende müzikle ilgileniyorum. gitar çalıyorum

0|0
    0|0
  • Borazan çalıyorum

0|0
    0|0
  • bağlama çalarım, hiciv tarzı , hafif dalgageçerek esprili dörtlükler yazarım.

0|0
    0|0
  • çello çaıyorum ben ve bitek kadir inanır.

şukela.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum.. (türünü belirtiniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor... ;