Kendimi nasıl geliştirebilirim ciddi bir şekilde yardım istiyorum

Gizli Üye
Yalansız yazıyorum emin olun. Yaşım 18.Adımı söylemek istemiyorum. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturuyorum. Kendime yeni bir yol çizmek istiyorum. Bunu gerçekten istiyorum. Zira burda iyice şişip patlayabilirim. Film izlemeyi çok severim. Nedense kitap okumayı sevmem. Valla hayatımda toplasanız 20 kitap okumuşmuyumdur bilmiyorum. Nedense alışkanlık edinemedim. Büyük bir eksiklik biliyorum. Sanırım internet bağımlısıyım. Kendimi nasıl geliştirebilirim ben? ingilizcemi mükemmel yapmak istiyorum. Birsürü kitap alıp okumak istiyorum. Spor yapmak istiyorum ki bu çok önemli. Çok kilo aldım. Belki hatta büyük ihtimalle kezbanların kraliçesiyim. Lütfen beni es geçmeyin. Ufak bir yardım istiyorum. Ciddi ciddi sadece bir yardım. Nasıl daha iyi olup kendimi geliştiririm? Ha unutmadan müzik kültürümüde oluşturmak istiyorum.

Özet: Kültürlü olmak istiyorum. Kitaplar spor yabancı diller filmler diziler müzikler ve genel olarak ne önerirsiniz?
Kendimi nasıl geliştirebilirim ciddi bir şekilde yardım istiyorum