En son izlediğiniz filmi ve bıraktığı etki?

En son hangi filmi izlediniz ve üzerinizde bıraktığı etki nedir?

Ben en son Anestezi (Awake) izledim. Çok anlamlı bir filmdi. Aşk ve dostluk adı altında yapılan ihanetleri sergileyen harika bir senaryo. Bu film sayesinde çevremdeki insanları tekrar tekrar gözden geçirme ihtiyacı duydum. Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim...

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Ben de o filmi çok beğenmiştim. Ben de en son Surrogates (Suretler) filmini izledim. Çok güzel bir filmdi. İnsanlığın şimdiki durumunu filmdeki durumla karşılaştırıyorum, sanki fazla fark yokmuş gibi geliyor :) Bir de acaba ileride o duruma gelir miyiz diye çok merak ediyorum. Her gün makineleri bir adım daha ileri götürüyoruz. Bir gün Dünya'mızda bizim yerimize her gün onlar yaşayacak mı?

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi ben de sık sık düşünüyorum. Yapay zekanın ileri seviyede oluşu ve insanlığı alt edişi. Bilgisayara karşı oynanan satranç oyunu bile ne kadar zor olabiliyor. Hayal değil aslında.

• Zaten IBM Watson'ı kimse geçememiş :)

• Aynen öyle.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• The Notebook, boyle guzel filmlere hep gec kaliyorum ya ona yanarim.

Az bucuk aglatti, iki akrep burcu insanin muthis uyumunu gosterdi.

0|1
    0|0
    • Yay burcu için olanı yok mu? (:

• Akrep burcu olduklarına göre sevişme sahneleri başarılı olmak zorunda zaten. Teşekkür ederim yorumun için. (:

• aynen ben de anesteziyi çok beğenmiştim hatta masada yatan adama çok acımıştım
    onun yaşadığı durum çok ilgimi çekmişti

0|1
    0|0
    • Sahne geçişleri harikaydı. Özellikle beden dışı deneyim yaşayıp geçmişini gözden geçirmesi beni fazlasıyla etkiledi. Annesinin yaptığı fedakarlığı da unutmamak gerek tabi. (:

• Diriliş ve Patch Adams izlendi. Diğerlerini ekledim listeme. Aynı şekilde Forrest Gump öneririm sana. Patch Adams deyince aklıma geldi. Harika bir filmdir. İzlemediysen kesinlikle izle.

• izledim teşekkürler

• normalde korku aksion severim ama gecen walk of shame izledim komedi cok guzeldii eglenceli bir film di :)

0|1
    0|0
  • kapital izlenebilir di 6/10 veririm

0|1
    0|0
  • 3 moonu izledim bipolar bozzukluga sahip bir hastanın fedakarlıgını anlatıyodu cok etkilenmedim
    aglayamadım bile

0|1
    0|0
  • cesur - animasyon du ve çokta beğenmedim şahsen konu yüzeysel ele alınmış

0|1
    0|0
  • hint filmlerini önerebilirim. Fanaa , dil chata hai, 3 idiots :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• açlık oyunları 2 serisi hoşuma gitti güzel filmdi

0|1
    0|0
    • Kitabı da çok iyiydi. Anestezi filmini seyretmeden önce de onu seyrettim. Dediğin gibi çok başarılı.

• "para avcısı" çok iyi abii yhaa birde "Her çocuk özeldir" etkisinden 1 hafta kurtulamamıştım çok güzeldi

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;