Sizde izlediğiniz yabancı bittiğinde yeni bizi diziye başlamaya önyargılı mısınız? :(?

ben greys anotomy, my mad fat diary ve orphan black hastasıyım ama hepsi ara verrdi :( bana yeni dizi önerirmisiniz lost, the walking dead falan onlara 5 bölüm dayandım sadece

Güncellemeler:
herkese +1 :)

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Game of thrones, Fringe...

1|0
    0|0
    • fringe listemde çok önyargılıyım diziye

• https://tr.wikipedia.org/wiki/Fringe
      Diyaloglar hoş. İlk iki bölüm biraz sıkıcı olsa da ilerleyen bölümlerde ilginç ayrıntılar vererek kendine bağlıyor merak ettiriyor dizi...

• Basladim şu an 3. sezondayim harika bir dizi :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bilim kurgu seviyorsan fringe izle. Bende önyargı olmadığı için rahat rahat izleyebiliyorum soruna gelirsek.

1|0
    0|0
  • Under the dome

1|0
    0|0
  • Evet izlencek o kadar çok dizi var ki arrow supernatural how i met your mother two and a half men

1|0
    0|0
    • hepsi bilindik komedi pek sevmiyorum

• uzaylı zekiye vardı türk yapımı bilim kurgu sonra daha Türkiye'de yapmadılar bu tür :D

1|0
    0|0
  • the 100 , dominion yeni başladı ilk bölümü güzeldi. ama ne tür sevdiğin önemli. ne tür izlediğini yazsaydın daha iyi öneri yapardık.

0|0
    0|0
    • romantik ve bilim kurgu seviyorum daha çok

• the 100 e başla o zaman. bilim kurgu olarak defiance olabilir ama pek romantik değildir o.

Kızlar Ne Diyor 4

• off hemde nasi gama of thornese baslasammi bilemedim vampir gunlukleri sezon yapti the orginailsi izliyorum yetmiyo yeni bir dizi ariyorum tam baslicam dizi doluyo baslicam vazgeciyorum

1|0
    0|0
    • aynennn öylee vazgeçiyorum acaba severmiyim falan sonra kapatıyorum :) orphan black izle derim çok güzel game of thrones 5 bölüm dayandım ben vampir günlüklerinde istediğim çift olmadı başlamadım :D

• yok karismaz ya seversel butun odak noktam o olur giydikleri kiyafetler bile dikkatimi ceker :))

• sana iyi seyirler seversin umarım :)

• A aa beni anlattın ^^

1|0
    0|0
    • bütün yabancı izliyenlerin dramı :)

• var mı dizi önerisi :)

• Tvd. O kadar ön yargılıydım ki izleyen arkadaşlarıma ıy ya iğrençsiniz diyordum sonra başladım off ki ne off <3

• tabiki alışmış kudurmuştan beterdir :D

1|0
    0|0
  • "the it crowd" (komikli) :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...