Kişisel gelişim kitapları okur musunuz?

Ben bir kaç tane okudum ama onların hayat deneyimleri başka bizim başka bu konuda ne düşünüyorsunuz

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• ben okurum kendime uygun bulduklarımda var biraz daha fazla okursan kendine uygun bir yazar bulabilirsin

0|0
    0|0
    • anlamlı gelmıyor artık romanlar daha çok sarıyor

• bir kaç tane okudum demişsin bende biraz fazla oku dedim sen bilirsin

• bir kaçtaneden fazladır da yabancılar hiç sarmıyor mesela erdal demirkıran var okurken baya eğlenmiştim iflas etmenin yollarını birde ahmet şerif izgören de sarmıştı da baya oldu onları okuyalı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki herkesin hayat deneyimi baska , cunku hic birimiz ayni hayati yasamiyoruz. yabanci yazar okuyorsan onlarin kisisel aile is basari deneyimleri diyosan farklilik normal, bizim yazarlari takip edebilirsin Ahmet Serif İzgören'in kisisel gelisim kitaplarini okuyabilir veya seminerlerini izleyebilirsin

0|0
    0|0
    • ahmet şerif izgören in avucumuzdaki kelebekle bir kitabını daha okumuştum ama baya oldu ya ondan sonra denk geldiklerim sıkıntılıydı hiç sevemedim

• Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabını tavsiye ederim bazı uc noktalar olsada ya da insan okuduğuna takılıp sürekli hareketlerini kontrol edip veya karşı tarafı sorgulayıcı gözlerle süzsede :) tam bir farkındalık kitabı

• bakalım bu ara elim kkalabalık bitince bakarım

• benim arkadaşım mümin sekmenin kitaplarını okurdu hep kız başarılıydıda belkide ondandır bende okumaya başlıyacağım :)

0|0
    0|0
  • okuyorum ama başarıyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • okumam. o tarz istiyosam mevlana okurum

0|0
    0|0
  • Neredeyse hepsi çok sıkıcı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kişisel gelişim kitaplarıyla gelişen kişilikler pek bir işe yaramaz. Yani "olmamış bu çocuk" denilen birisi haline dönüşürsünüz. Anlık ve nefsani şeyler içerir. Maneviyatı pek savunmaz. "Ben" odaklı olduğu için sosyal ilişkilere de zarar verir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;