Elektro gitar önerileriniz?

Elektro gitar için para biriktiriyorum.Çok pahalı bir şey alamam.Eylül ayına kadar biriktirmeyi planlıyorum.Okul grubuna girme ihtimalim var.Zaten kendim için alıyorum.Var mı bir öneriniz 600-1000 tl arası bir elektro gitar?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Ben normalde bass gitar çalıyorum ama elektro gitar da çaldım bir dönem. Cort X2 ve Cort VX-2V gitarlarını kullanmıştım. Özellikle V kasa gitarlardan hoşlanıyorsanız ve uzun süre kullanmak istiyorsanız Cort VX-2V'ye bir bakın derim. Fiyatı mağazadan mağazaya değişmekle beraber 800-1000 TL arasında bulabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • +1 cort vx 2v tercih edin işinizi görür sakın ibanez filan düşünme o paraya ibanez sağlam gitardır fakat bu paraya değil çok kişi danıştı ne kadar yalvarsamda gidip G serisi aldı birde şimdi pişmanlar

• Çok teşekkürler öneriniz için.En iyi cevap :)

• Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ozaman aşağıdaki linki paylaşıyorum.
    Bu konuda güzel yol gösterici bir makale.

www.gitarekipmanlari.com/.../...ra-tavsiyeler.html

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • elektrik çarpmasın dikkat et :D

1|0
    0|0
    • Ahaha eyvallah :D

• Ahahaha ses tellerinden çalarım artık :D

• Artık sana kalmış istediğin yerden çal ahauyshaus :DD

• burdan kafana göre gitar önerisiyle olacak iş değil..
    çalarak sesini dinleyerek alman lazım.

1|0
    0|0
    • Müzik marketlere gideceğim elbette.Ama hiç bir şey bilmeden gitmek istemiyorum.Sonuçta kazıklayabilirler.

• tercih senin.. benim yorumum sana gitmez.kolay gelsin

• Teşekkürler

• tarzın ne ne tarz çalıyorsunuz grup olarak?

1|0
    0|0
    • Dream Theatre, Metallica ve Duman

• ltd gitarı metal ağırlıklı tonları olan blues veya grunge çalmaya çalıştığında muhtemelen sırıtan karakteristikte bir gitar elindeki paraya ex 50 alabilirsin yani burdaki demoda yardımcı olabilir belki sesi hakkında bir fikir oluşturmana yardım edebilir bu arada arkadaş pedalla falan sesi inceltmi biraz daha tiz karakterli bir ses almış gibi görünüyor paylaştığım demoda ki şarkı fenderle çalındığı için benzetmek için sesi tizleştirmiş farklı demolara da bakabilirsin youtube dan :) https://www.youtube.com/watch?v=dxIqrDiCk7o drive'ı da fazla kaçırmış :)

• ex 50 yazmışım düzeltiyorum MH 50

• eletro gitar alma :)

1|0
    0|0
  • ibanezin tonları çok iyidir ;)

1|0
    0|0
    • Verdiğim fiyatta memnun kalanlar yok

• cort al geç
    ama bir ibanez JS serisi o tadı hiç bir yerde bulamazsın

1|0
    0|0
    • İbanez'den çok fazla memnun kalmamışlar, en azından bu fiyat aralığı için

• Cort'ta rahat değil galiba?

• klavye sıkıntı olabilir.

• Bateri de elektro da caliyorum.Git keman cal ya ne elektro gitari:/ Ben metalciyim hem.Git taksim tunele bir suru magaza var sor

1|0
    0|0
    • Elektro gitar aşığıyımdır kemanda gözüm yok :) İstanbul'da değilim, İzmirdeyim

• Lady onlar.Daha kibar bir calgi gidebilirdi

• Ben biraz sert bir kızımdır zaten, pek "Lady" sayılmam :D

• Mümkünse 2. El al derim çalamayıp bırakan çok var malum çokta ucuza alma sevdirtmez kendini bana göre epiphone un les paul lerine bir bak

1|0
    0|0
    • 0 olması daha iyi bence.Klasik çalıyorum şu an.Elektroyu denemiştim.Klasikten daha bile kolay geldi bana.

• Pink Floyd ve Led Zeppelin aynen efsane bence.Teşekkürler :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...