Çok eski filmleri (30lar 40lar 50ler) izleyenler gerçek mi samimi mi?

Dün bir tane izliyim bu sefer başaracağım dedim resmen ölüyordum..Tenzih ederim bazılaını da bu filmleri ben gerçekten sevenler olduğunu düşünmüyorum bence millet entel görüneceğim diye kasıyor ve bu filmleri sever numarası yapıyor..Yani hangi akla sığar ki yoksa. İyi ki bu zamanlarda doğmuşum:)

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• ben eski yabancı filmleri sevmem, anlamam ama eski Türk filmleri hoşuma gidiyor tabi 30'lu,40'lı değil ama 1965'lerden sonrası kemal sunal filmleri, münir özkul falan o tarz kasmıyorum o da denk gelirse.

1|0
    0|0
    • Onları ben de seviyorum ama 60 70 yıllık yabancı filmlere hayranlık ötesi duyanları anlayamıyorum çoğunu da samimi bulmuyorum

• .en iyi cevap için teşekkür ederim gizli arkadaşım :).

• Rica ederim:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• O dönemde hesap makinesiyle çekim yapıldığı için. Netlik kaybından dolayı samimiyete odaklanamıyorum.

1|0
    0|0
  • Yalan söylemeyeyim. Siyah beyaz Ayhan Işık filmlerinden daha eskiye gidemedim ben. İntiharın eşiğine geldim. Tad aldığım en eski filmler bunlar oldu.

1|0
    0|0
    • Aynı ben:)) Türk filmleri başka tabi.

• Korkunç değil ama eğer biraz kültürün varsa anlarsın :)
    https://inciswf.com/0001789345.swf
    Filmin adı Begotten

0|0
    0|0
  • evet haklısın

0|0
    0|0
  • Western filmlere bayılırım. Favori aktörüm Clint Eastwood. Sevenler var elbette

0|0
    0|0
    • Ya onlara bişi demiyorum çok daha eski karıncalı siyah beyazları methedenleri anlayamıyorum

• Onları bende sevmiyorum :D

• Samimiyet o yillarda vardi filmlerde ani olarak kaldi maalesef

0|0
    0|0
  • Sorma bende de var o manyaklık. Eski olan her şeye karşı bir antipatim var.

0|0
    0|0
  • Sevmek zamanı nı ızlemıstım okadar kotu degıldı ya gayet ıyıydı

0|0
    0|0
  • Bazı filmler izleniyor cidden ama bende senin gibî düşünüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Ben izlediğim de genelde cinsellik ağır basıyor filmlerde.
    Ve genelde toplumun ahlakını bozabilecek özel kelmeler seçilmiş gibi geliyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben seviyorum şahsen gaytte samimiyim. Entellikle de alakası yok bunun. Zevk meselesi. Hepsini sevmiyorum zaten.
    Hangi filmi izledin ki.

0|0
    0|0
    • Olabilir ama bence samimi olmayanlar mış gibi yapanlar çoğunlukta.İzlediğim filmin adını hatırlayamıcam gelmiş geçmiş en iyi (!) listesinden seçtiğim fransız filmiydi bir otelde geçiyordu

• Charlie Chaplin'in City Lights filmi güzeldir. Eminim ısınırsın eski filmlere.

• O adam komedyen belki oradan kurtarır da diğerleri facia gibi yemin ediyorum çin işkencesi ısınacağımı hiç sanmıyorum..

• sanmıyorum babam bayılır sürekli sabah akşam eski filmleri izler hangi yıl olursa olsun konusu ne olursa olsun yerli olsun yabancı olsun bir ara gına geldiydi sabah kahvaltısında bile izliyodu

0|0
    0|0
  • siyah beyaz western filmleri hala izlerim severim

0|0
    0|0
  • haklısın valla

0|0
    0|0
  • Sen hata etmişsin. eski filmlerde en güzel yıllar 70 li yıllardır.
    70 li yılları dene derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...