Film aşkınız oldu mu?

Arkadaşlar izlediğini her hangi bir filmdeki kız/erkek bir kişiye aşık oldunuzmu ? Eğer olduysanız o andan sonraki tepkileriniz ne oldu ?

NOT : Ben Ay Prensesi diye bir film izleyip orda Maria Merryweather diye bir kız vardı o kıza çok fena aşık olmuştum daha sonraları ise o kızı unutmaya çalışırken okulda ona çok benzeyen(biraz daha tipsiz tabi) bir kız bulmuş ona aşık olmuştum zaten onunla ilgili durumumuda anlatmıştım, ama tavsiyem çok güzel bir kız google'dan bakabilirsiniz, özellikle kızlar bakıp bu kız hakkındaki görüşlerinide belirtirse sevinirim.

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• jesse metcalfe "the other end of the line" filmini izledimden beri asik değilde hayraniyim :)))

link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Leonardo Di Capriı'nun Titanic filmindeki haline hep hayranlık duymuşumdur.. link

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın :)

0|0
    0|0

• Ben 17 yaşındayım kızda aynı, benden 6,7 ay önce doğmuş gerçek adı Dakota Blue Richards filmdeki adı Maria Merryweather eğer fotoğraflarına bakarsan ne kadar güzel olduğunu anlarsın, bir zahmet bakıp bana görüşlerini aktarırsan sevinirim.

• yani film karakterleriyle zamanını geçireceğine kendi hayatına bak demek istedim.. gerçek hayata

• Türk kızları hiçte filmdeki o kız gibi değil ne yazıkki hepsinin egosu tavan yapmış durumda :(

• alvy singer :D

0|0
    0|0
  • Hoşuma giden oldu da, aşk ne yahu..

0|0
    0|0
  • Olmadı valahi :)

0|0
    0|0
  • Gerard Butler :(

0|0
    0|0
  • Evet Mario Cassasa platonik ahah

0|0
    0|0

• Sence bu kız güzelmi ?

• tamam anladim:)

• :) anlamana gerek yok sadece gerçeği kabullendin diyelim biz ona.

• A walk to remember - Landon Carter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;