Evcil hayvan besleyenler :) evinizde neler besliyorsunuz?

insanların en yakın dostu oldular, hatta bazen çocukları gibi. paylaştılar,sarıldılar,kokladılar,öptüler... evet evcil hayvanlardan bahsediyorum hatta direk hayvanlardan bahsedebiliriz :) evinizde neler besliyorsunuz?

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• 2 kuş,1 köpek ve 1 balık :DDD e bi de biz eşimle..çok kalabalık bir aileyiz :)

1|0
    0|0
    • oh ne güzel :)

• iyi fikir ama kıyamam ona :( hem ilgileniyorum onunla onun yeri ayrı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• geçende büyük bir tane arıyı öldürmeden yakaladım ortasından çatal iğne batırıp deri bir iple bunu boynumda besledim iki gün boyunca boynumda gezdirdim :) ama iki gün sonra öldü çok üzüldüm

bunu yazmamışım :D

0|0
    0|0
    • amaaaaaan! kız naaptın sen! e gören ne dedı? su resimdeki kedi de senindir gözlerinin feri cıkmıs hayvancagızın.. aksam yemegı olmadan once son goruntusu mu :P

• onları beslemek ne haddime :) birlikte yaşıyoruz

• ii halt edionuz :P :))

• cok hayvanlarimiz oldu.

balik tavsan kus vs. en son besledigim hayvan akrepti ..

öldü oda . artik hicbi hayvan beslemiyorum alirsam eger bartagame almak istiyorum oda cok tatlii ..

uyy yerim ben onuu :D

link

0|0
    0|0
    • akrep! :O ben sevmem onuuu!

• sende korkulur :) eee eşin yada sevgilin herneyse seni kızdırırsa sen gizliden aksam onu adamcagızın koynuna da atarsın :P

• Evcil hayvan beslemek o kadarda kolay degil bence...hele köpek cok zor... hergün disari cikarman gerekiyor hava sartlari ne olursa olsun...insanlar yavruyken sirf tatli sirin diye aliyorlar büyüdüklerinde ise bakmayip sokaga atiyorlar!

Benim köpegim öldü...

0|0
    0|0
  • köpek ve hamster :)

yurtta kalırken hayvan köşemiz vardı balık hamster ve su kaplumbağası

0|0
    0|0
  • kedi besledim yıllarca sonuncu kedim de 2 ay önce öldü. şu an kuşum var (olmaz olsun) köpek beslemiştim bir daha beslemem ama anneme sözüm olmasa bir kedi daha bulup getiririm :)

0|0
    0|0
  • biz daha önce kedi beslemiştik bembeyaz bi ankara kedisiydi. sonra muhabbet kuşu ve serçe. daha sonrada kaplumbağa besledik. şimdi kocaman bi akvaryumumuz var :D

0|0
    0|0
  • ben hınt bulubulu beslıyorum daha doğrusu annem

eskıden bır kurt kopegım vardı bır balıgım vardı cıvcıklerım falan vardı artık yok

0|0
    0|0
    • hepsıne bırden ne oldu :) nereye gıttıler?

• balılk ve cıvcıvler öldü...

köpekte kucuk eve tasındıgımız ıcın çiftliğe gitti:(

şimdi sadece kucuk minnak hint bulbulleri cok sekerler ama

Erkekler Ne Diyor 9

• Köpek ve kendimi besliyorum

1|0
    0|0
  • 2 kuş bide ben :))

0|0
    0|0
  • Şaka değil boz baykuş besliyorum

0|0
    0|0
  • Köpek guinae pig balık hamster

0|0
    0|0
  • mumkun olsa dinazor veya ejderha beslemek isterdim ama simdilik tavsanla idare ediyoz

0|0
    0|0
  • evde bir ben bir de kedi var ama o mu beni besliyor ben mi onu hala cozemedim...

0|0
    0|0
    • ehueuhhe :) iyiydi bu ;)

• neden? insanligim yerine dilimle mi eziyorum seni?

• gossip konuştukça batıyosun bence durmalısın;)

• bi ara kedi ve balık beslerdim. ama şuan beslemiyorum :)

0|0
    0|0
  • iki köpeğim var...

0|0
    0|0
  • prens william

hamsterım.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;