Mevsimi olmayan balığı tezgahlarda ve sofralarda görmek mümkün mü?

Bu konuda pek bilgim yok çünkü balık pazarına gitmem önümdeki tabağa bakarım piştikten sonrada neye benzediği çokta belli olmuyor açıkçası.
Soru başlıktaki gibidir?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Buzhane balığıysa mümkündür

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• mümkün, buzhane balığı oluyor.
    tadı saman gibi oluyor genelde.
    en güzeli, her şeyi mevsiminde yemek.

1|0
    0|0
  • balıktan hıc anlamam ve yemem, ama aklıma bı anım geldı anlatayım benzer..

amcam buyukderede, ben ıstanbuldayım onlarda.. amca sızın burdan balık cıkarmı? cıkar yegenım.. ıyı.. ben yarın balıga gıdecem.. aksam olur tek tık yok! tek.. kepaze olacaz.. balıkcıdan gecerken ondan ver bundan ver sundan ver bı cesıt yaptırırım ben gıder yengeme verırım o da kızartır onları, amcam yerken der oglum nerden tuttun sen bunları, amca saglık varya ordan attım oltayı.. afferım olm 40 yıldır bogazdayım daha bu balıgı tutanı gormedım duymadım bılmıyorum yolunu kaybetmış senın oltaya dusmuş!! akdenızde yasar bu...

0|0
    0|0
  • Saman gibi tadı olur onun.

1|0
    0|0
    • şöyle yazanlara ilk samanı nerde yedin diyesim geliyor. :D yanlış anlama kokusunu bilirimde tadını bilmem samanın :D

• Yedim biliyorum, saman dediğin buğdayın sapıdır, eskiden tanıdıkların buğday tarlalarına giderdim hem zaman geçer hem de iş yapardım. Orada öyle birkaç dal yemişliğim var. Türk kızları gibiler böyle tatsız tuzsuz.

• Türk kızlarına nasıl bağladın? Tatsız tuzsuz hımm

• mümkün tabii ama fiyatları fahiş oluyor.

1|0
    0|0
  • Mümkün olsa da mevsime uygun balık tüketmek daha iyi.

1|0
    0|0
  • evet mümkün

1|0
    0|0
  • mümkün ama pek mevsimi harici tüketilmesi yanlısı değilim

1|0
    0|0
  • tabiki besi besi balığı diye birşey var

1|0
    0|0
  • Günümüzde, evet.

Buzhane balığıdır çoğu.

1|0
    0|0
  • tabiki mümkn buzhanede balığı saklayarak, mevsimi olmayan zamanda çıkarıp fahiş fiyata satarlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mevsimi geçince tadı güzel olmuyor bayan :)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;