Neden normalde güzelken fotoğrafta kötü çıkıyorum?

Normalde suratı güzel olan biriyim. çok değil ama güzel işte aynaya bakıyorum tamam gayet iyiyim diyorum, sonra bir fotoğraf çekiliyor bir bakıyorum iğrencim.. şimdi insanlar beni benim aynada gördüğüm gibi mi görüyor yoksa fotoğraftaki gibi mi? fotojeniklikle mi alakalı?

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Ben de çok tipsizim ama fotolarda monica bellucci gibi çıkıyorum , sanırım fevkaledenin fevkinde fotojeniğim . En iyi göründüğün açıyı belirle ve ona göre poz ver foto çekilirken ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende fotolarda iyi çıkmam ^^

0|0
    0|0
  • fotoğraflarda bende hiç iyi çıkmadığımı düşünürüm. bu düşünce sebebiyle de fotoğraf çekinir iken kendimi kasarım. durum bundan ibaret

0|0
    0|0
  • fotograflardaki gibi gorunuyorsun gercekte. ben de aynada cirkinim ama fotolarda iyiyim.

1|0
    0|0
    • fotojenik değilsen nolacak gerçekte öyle mi görünüyorsun :S

• Benim bu çirkinlikle en az beş tane kese kagıdı geçırmem lazım kafama ahaha:D

• kese kagidimi takarim bak yine :D

• ghfghf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya etrafımdaki kadın-erkek herkes yalancı sürekli çok güzelsin diyorlar ya da fotoğraf makinalarında bir sorun var, tiksinc çıkıyorum, ben değil sadece kimse beni tanımıyor vallahi ben çözemedim bu durumu poz vermeyi beceremiyoruz herhalde anlamış değilim...

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu aynaya baktığın yerdeki ışıkla alakalı bişeydir

0|0
    0|0
  • Ben de aynada kendimi bir Megan Fox zannediyorum, fotoğraflarda ise bildigin öcü.

0|1
    0|0
  • bendede var o durum evt fotojenik değilim bazı arkdşlrn netteki fotolarına bakıyorum şaşıyorum nekdr güzel çıkmış diye güzel olmasa bile :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;