Metal şarkıya ve dinliyenlerlerin tuhaf karşılanması.?

Selam arkadaslar metal, rock vs. şarkı türlerinden baya hoslanıyorum fakat toplumdaki insanlar bunu çok garip bişe olarak görüyor en son dudağımı deldiricem dediğimde herkes efendi ol gibi vesayre sözler etti sizce erkek dudak deldirip ya da herhangi piercing takip metal muzik türü dinliyebilirmi yoksa garipmi kendimi tuhaf hissediyorum bu durum yüzünden.

0|0
93

En İyi Erkek Görüşü

• bende kasimi deldirmek istiyorum aslinda bence gayet normal bir aksesuar metal dinliyen kişiler garip karsilanabilir hatta alternative rock bile garip karsilaniyo benim acimdan arabesk rapin sacma sapan bişey olmasi gibi fazla onemsemem insanlari muzik konusunda

0|0
    0|0
    • Önemsemek değilde herkesin çok tepki göstermesi kendimin tuhaf olduğunu hissettiriyo.

• herkez aynı olsaydı dünyanın bir amacı olmazdıki farklılık zenginliktir bence :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Insanlari takma bosver, onlara hicbi turlu yaranamazsin zaten

0|1
    0|0
  • Toplumsal kurallarin disinda birsey diyelim metal dinlemeye (ki eskisine gore artik o kadar marjinal birsey degil). Kendini tuhaf hissedersin, sonra alisirsin kendi kendine. Isteyen istedigini dinler, istedigi yerede piecing yaptirir. Sosyal konumunu bilmiyorum ama gorunur yerde olan seylerin ileride islerini zorlastirabileceginide unutma.

Birde piercing ile ilgili hijyen bilgilerini edin ve yaptiracagin yerin bu kurallara uyduguna dikkat et.

0|0
    0|0
    • Yorumun icin tesekkür ederim sanırım yaptıcam piercing dudak için piercing hijyeni nasıl olur onuda baya arastırmıstım.

• senin müzik zevkinden kime ne? kimseyi takma bende çok tepki alıyorum

0|0
    0|0
  • Dinleyebilir tabi kimseyi ilgilendirmez ^_^
    www.kizlarsoruyor.com/.../q1322293-hey-bir-5-dakika-vakit-ayirirmisiniz-ilgi-cekici-oldu-mu-acaba
    Sende benim soruma cevap verirmisin? Cevap dileniyorum noldu bana :D

0|0
    0|0
  • .D ben bırzat kapalı oldugum halde kaşımın yarık ve bende sevıyorum =)
    burnumu deldırmıstım ama dudak en buyuk hayalımde olmadı deldıremedım

0|0
    0|0
  • Sen dilediğini yap çevreyi * et.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede topluluktan farklı olan herkes aykırı karşılanır.

0|0
    0|0
  • Ben dinleyemiyorum ancak spor flan yapinca insanı gaza getiriyor

0|0
    0|0
  • yav dinle dinleme diyen yok ama orana burana bişi taktrma gerçekten iğrenç duruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önemli olan sen nasıl hissediyorsun...

0|0
    0|0
    • Ben kendi halimden gayet memnunum fakat ailem onun ailesi vesayre kimse sıcak bakmıyor kızıcaklar falan diyede çekiniyorum biraz

• bende metal dinliyorum senin durumun gayet normal. hepimizin başına geliyor.

0|0
    0|0
    • Dudağımı deldiricem diyince kıyamet koptu resmen ailede kücücük bir piercing takılıcak sadece efendilik bozuluyormuş vesayre anlıyamadım 80-90'larda yaşıyoruz sanıyolar hala sanırım

• sen taktır. kimseyi dinleme elbet sonunda alışacak ve kabul edeceklerdir.

Yükleniyor... ;