Nikon D90 hakkındaki düşünceleriniz nedir?

nikon d90 almayı düşünüyorum nasıl bir makina sizce alsammı ?

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

• Fiiyatı uygunsa al. ama googlede donanım haberden arastır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• canon 600d al bence

0|0
    0|0
  • Başlangıç için fazlası ile ideal bir body

0|0
    0|0
  • Nikon d90 iyidir ama ben sana canon 60d öneririm d90 göre daha üstün bir makine vee fiyatları aynı sayılır ben canon40d kulanıyorm cok memnunum

0|0
    0|0
  • d90 orta seviye bir makine. daha önce fotoğraf çekimi konusunda bilgin varmı? yeni mi başlıycaksın bu işe?

0|0
    0|0
  • d3100 VR lensli modellere bak. exceed 2 işlemcileriyle d90'dan daha iyi bir performans sağlıyor tabi işlemci açısından.

0|0
    0|0
  • hocam fotokritik sitesinden bu makina ile çekilmis fotolara bakabılırsınız cok faydası olacaktır

0|0
    0|0
  • güzel şekli var

0|0
    0|1
  • makinaya değilde lense yatırım yap.Alacaksan canon al daha uygun lensleri.

0|0
    0|0
  • Bana karşı çok soğuk son dönemlerde :DDDD

0|0
    0|0
  • Eskidi o daha yeni modellere bak istersen...

0|0
    0|0
  • olumlu.

tabii amatör olduğunuzu düşünerek veriyorum cevabımı.

0|0
    0|0
  • bende canon 550d var yurt dısından hediye geldi.1 hafta oluyo kullanıyorum sımdlık

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın onu alıp?Önce bu soruya cevap ver; ondan sonra alıp almaman gerektiğini söyleyeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu işi ciddi olarak yapacaksan profesyonelliğre doğru bir adım atmayı düşünüyorsan ya da ciddi bir vakit harcayacaksan fotoğraf olayına alabilirsin tabi.aksi halde D90a gerek yok.gerekli şekilde kullanamzsın zaten. D3100 D5100 yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • Tam kişisine sordun.Nikon d90 nikonun efsaneleşmiş bir makinasınır kaldıki nikon d90 fotoğrafçıların tercih ettiği (stüdyo veya her yerde gördüğün vesikalık veya resim baskısı yapan gelin damat resimleri çeken dükkanların) ama sen bu işleri yapmayacaksan bence d90 dan başka makinalara bak derim.

çicek böcek aile doğa manzara salon düğünleri çekeceksen Canon

Stüdyo-Photoshop-vesikalık resimleri çekeceksen Nikon

0|0
    0|0
  • D90 iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • D80 öneririm.D90 dan tek farkı video kamera özelliğinin olmaması.Ve tabi ki fiyatı.

0|0
    0|0
  • Oww süper var bende

0|0
    0|0
  • nikonun gece çekimleri o kadar başarılı değil. canon lara baktın mı

0|0
    0|1
  • yeni başlangıc için gayet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;