Jean Christophe Grange kitaplarından hangilerini okudunuz?

Eserleri 30 dan fazla dile çevrilen yazar 1-2 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul da kitaplarını imzaladı.
Eserleri 30 dan fazla dile çevrilen yazar 1-2 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul da kitaplarını imzaladı.
Polisiye/Gerilim kitaplarının efsanevi yazarı, Fransız asıllı Jean Christophe Grange kitaplarını okumaya başladığınız zaman kendinizi okyanusun ortasına düşmüş gibi hissediyorsunuz. O kadar çok detay ve merak uyandıran olaylara bağlıyor ki gerçekten inanılmaz! Yazarın, Ölü Ruhlar Ormanı adlı eserini okumaya başlayınca gerçekten elimden bırakmak istemiyordum. Ülkeden ülkeye ilerleyen kanlı takip gerçekten enteresandı. Sabah uyanır uyanmaz ilk işim kahvaltıya kadar kitabı okumak oluyordu.

Daha sonra farklı kitaplarına yönelmek istedim. Fakat elimde bir çok kitap olduğu için kendimi durdurdum. Ama gerçekten kitaplarındaki farkını konuşturan ender yazarlardan...

Peki siz Grange kitaplarından hangilerini okudunuz? Eleştiriniz ve okuduğunuz kitabın genel durumu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
Siyah Kan
A seç
Ölüler Diyarı
B seç
Lontano
C seç
Kurtlar imparatorluğu
D seç
Ölü ruhlar ormanı
E seç
Hiçbiri
F seç
Diğer..
G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Jean Christophe Grange kitaplarından hangilerini okudunuz?
11
11
Görüşünü yaz