Genel kültür edinme....Hangi kitaplar ile kendimi geliştirebilirim?

merhabalar yaşım çok büyük değil pek kitap okumayı da sevmezdim hayattanda kopuktum fakat şimdi işler değişti daha kültürlü bilgili biri olmak istiyorum ve başarılı ama siyaseti,tarihi pek sevmiyorum roman okumaya yeniden başladım ve hangi kitaplar ile kendimi geliştirebilirm?

0|1
45

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• kas yapar gibi akıl yapılmaz.

kendini düşünmeye sevk et, fazla fazla kitap oku.

cevher varsa, bir şeyle çıkabilir.

1|1
    0|0
    • evet fazla fazla kitap okuycam zaten ve bu konuda yardım isdedim kolay bir şey olmadığını pat die olacak bir şey olmadığını biliyorum tavsiye edeceğin kitap varsa dinliyorum gereksiz eleştiri sevmem

• ne olursa oku...

• Roman okumak demek...Başkaların hayellerini okumak demektir..kültür diyorsan Günlük Gazetelerdeki Köşe yazarlarını okuyarak başlayabilirsin..Onların hepsi siyasi yorum değil...Ayrıca..Hoş ve güzel değişik dergiler var mesela..

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları oku düşünmeyi sevmeye başla

0|0
    0|0
  • her tür okumanda fayda var ama tarih ve yakın tarih ile felsefe genel kültür anlamında ilk etapta sana faydalı olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tarihi gerçekleri, olayları kurguyla karıştırıp veren kitaplar, filmlerle başlayabilirsin sıkılmamak adına.

0|0
    0|0
  • psikolojik romanlar okuyorum ben tavsıye ederim. bu arada tiyatroya falan gıdebılırsın 3 yıl egıtımını aldım bence kendımı gelıstırmemde cok önemli bir etken oldu

0|0
    0|0
    • beğendiğinn romanlardan bir kaç örnek verebilir misin

• en çok sevdiğim ve ilk psikolojik roman olarak tarihe geceen mehmet raufun bır eseri olan EYLÜL

Saul Bellow un günü yaşa romanı güzeldir ;) sen bunları oku begenırsen bana mesaj at ben sana daha öneririm :))) bide aşk romanı severim canan tan ın yüregim seni cok sevdi kitabınıda hemen okumalısın :D

• en kısa süre içinde hepsini alıcam teşekkür ederim

• Kim 1 milyon İster-Kenan Işık izlemek yardımcı olucaktır

0|0
    0|0
  • film izle

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;