İki resim ve sizin yorumlarınız nedir?

Birinci resim link

ve Malcolm x'in yorumu : "Eğer dikkatli değilseniz;

gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi

ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar."

İkinci resim: link

Ve sizin yorumlarınız?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• 1.resime 2 yorumda bulunabilirim.

1.yorumum:sakıncalı olarak gözüksede herşeyin sonucunda bir bilgi ve olmulu sonuçlar yatar gibi bir yorum yapılabilir.

2.yorumum:Birşeylerin öğretilmesi için zoraki yollardan gidilmesinin gerekliliği olabilir.

2.resime ise tamamen en kötü mesajlar üstü kapalı bir biçimde verilebilir şeklinde bir yorum yapılabilir.

Mi acaba?

0|1
    0|1
    • 1. resimdeki 2. yorumuna katılıyorum, 1. yorumunda ise biraz sonuçları bilmek gerekiyor yani 1. yorumun şöyleyse böyle olur gibisinden ayrıntılı düşünmeye sevk eder.

2.youmuna da katılıyorum.

Teşekkür ederim.

• Rica ederim ne demek.:9

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İkinci resmin yorumu şöyle olurdu acı şeyler canınızı yakabilecek şeyler televizyonda size çok güzel görünebilir. Yani bu reklamlar zayırlama hapları v.s gibi şeyler için çizilmiş olmalı.

0|1
    0|0
  • 1.resimde zoraki eğitim görüyorum ben artık insanlar bilgiye aç değil gibi görünüyor birinci resimde

2.resimde televizyonlar herşeyi allayıp pullayıp sunuyyolar bize çirkini bile güzel göstermeye çalısıyorlar

0|1
    0|0
  • medya çoğu zaman savaş çığırtkanlıgından baska bişey değildir.

0|1
    0|0
  • 1. resimde basının silah olarak kullanılması anlatılmakta kanımca:)

2. de ise istedikleri herşeyi güllük gülistanlık gösterebilirler tv aracılığıyla yorumum tabiki:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Malcolm x dediler geldim :) profil resmimden de anlaşılacağı üzere çok severim Malcolm x'i çok güzel sözleri var.Bu da onladan biri yani hepimiz gazetelerin medya organlarının bazen kirli amaçlara hizmet edebiliyor.2. resimle ilgili de Malcolm X'in yorumunun üstüne bi yorum yapmaya gerek duymuyorum sadece gazeteler kelimesini çıkarıp yerine televizyonlar kelimesini koymak gerekiyor o kadar

0|1
    0|0
  • olm süper al ..valla çok beğendim..manaları derin.ama direkt malcolm x i okuyup incelemeli insanlar..

0|1
    0|0
  • 1. Fikirler, silahlardan daha kuvvetlidir.

2.ye bakınca da siyasi mitingler, magazin foreverlar, acun firardalar geldi aklıma.

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;