Ingilizce geliştirmek amacıyla dizi önerisi.

ingilizcemi geliştirmek için dizi önerisi lütfen. dili anlaşılır olsun lütfen

Güncellemeler:
lost önerisinde bulunanlar var lostu ingilizce izledim cogu cümleyi anlamadım

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• eğer ingilizceniz pre-intermediate veyahut altı ise en sade ve anlaşılır ingilizce aksanını çizgifilmlerde bulabilirsiniz, ya da çocuk gelişim videolarında. yani bildiğimiz caillou'yu ingilizce izlemek en mantıklı şey olacak. eğer ingilizce seviyeniz intermediate civarındaysa günümüze yakın tarihli konuları olan dizileri seçmek daha mantıklı olacak, how i met your mother, breaking bad gibi.

0|0
    0|0
    • ingilizcem berbat seviyesinde :D

• azimle ve çalışmayla üstesinden gelinebilir :) eğer ortalama bir ingilizce yeter diyorsan bu şekilde ve ingilizce ders kitaplarıyla halledilebilir ancak profesyonel seviyede öğrenmek istiyorsan oxford'un kaynaklarını kullanmanı tavsiye ediyorum.

• peki teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hepsi.. Anlamıyorum diye bırakma zamanla o kulak dolgunluğu oluşuyor. Alt yazılı başla.

2|0
    0|0
  • game of thrones izle :) sibel kekillinin ingilizcesi biraz daha farklı diğerleri yuvarlıyor biraz^^^^ işine yarar bence

0|0
    0|0
  • Pihihi:D lost nedir ya. Sen lost tavsiyesi almışsın ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • game of throns spartacus ingilizce altyazılı filmler izle izleye izleye gelişir

0|0
    0|0
  • deniz yıldızı-karagül-çocuklar duymasın-aşk-ı memnu vs... daha bir sürüüüüüü

0|0
    0|0
  • south park :D

0|0
    0|0
  • aşk oyunu -günahkar - bakireler diyarı umutsuz ev kadınları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;