Dinlediğiniz sanatçının görüşleri, hayatı vs. dinlemenize engel olur mu ?

Yoksa umrumda değil ben yaptığı müziğe bakarım mı denmeli ?

0|0
1848

En İyi Kız Görüşü

• Ayyaş pis berduş diyorlar Teoman için, şarkıları ruhuma eşlik ediyorsa özel hayatı beni ilgilendirmemeli, severek dinlerim.

2|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Siyasi görüş, din, dil, ırk, mezhep, kültürel farklılıklar, cinsiyet tercihi gibi sebepler o sanatçıyı dinlememe engel değildir, olmamalıdır. Ancak şu husus önemlidir ki; bu sanatçı yukarıda saydığım maddelere yönelik kötü söz, hakaret, saldırı ve benzeri şeylerde bulunursa, kişiliği bozuk ise, sanatı ile ilgilenmek yerine bu maddelere karşı bir tavır içerisindeyse o sanatçıyı dinlemem... Herkesin görüşü farklıdır, herkesin yetiştiği ortam farklıdır. O yüzden önemli olan saygıdır.

1|0
    0|0
  • Dinlediğim çoğu sanatçı eminim,uyuşturucu ve alkol kullanıyordur.Ama bu beni ilgilendirmez,ben verdiği duyguya bakarım.. Dumanın şarkılarında ölen sevgilisine hitap ettiğini öğrenince neden o kadar çok derbeder olduğunuda daha iyi anlamıştım..

2|0
    0|0
  • Görüşlerini sanatına yansıtmıyorsa, no problema...

3|1
    0|0
  • Ben sanatına bakarım Ahmet kayada dinlerim Ahmet şafakda önemli olan icra ettikleri sanat savundukları ideoloji değil

2|0
    0|0
  • siz nasılki satın aldığınız ürünün firma sahibinin kimlerle yatıp kalktığına bakmıyorsanız sanatçılarında ne yaptığına bakılmamalı o magazin programlarının var olma sebebi insanları dedikoduya alıştırmaktan başka birşey değil bence şeytan işi kısaca.

2|0
    0|0
  • muzigine bakarim ben düsüncelerinden banane muzik evrenseldir sonucta

1|0
    0|0
  • bu senin düşüncelerinin nasıl bir ideolojik ortamda şekillendiğine göre değişir...

kendin olmayı kendin başarmış biri isen bu tür ayrıntılarda da boğulmazsın...

1|0
    0|0
  • evet engel olur

kişiliğini hayatını yaşantısını sevmiyorsam

dünyanın en güzel şarkısını çıkarsa dinlemem...

1|0
    0|0
  • görüşlerini ve düşüncelerini yaptığı şarkılara yansıtmıyorsa problem yok

2|0
    0|0
  • Tabiki de önemlidir, çünkü şarkılarında kendi görüşlerini empoze eden bir yol izler bu tip sanatçılar.

1|0
    0|0
  • Apoyu özledik diyenleri dinlemem pkk bankası görevini görenleri dinlemem onun dışında fark etmez

2|0
    0|1
  • Kişiliğini sevmeyipte dinlediğim çok insan var yüzden fark etmiyor.

1|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe... diyor ve susuyorum...

1|0
    0|0
  • Tabiki yaptığı müziğe bakarım ne tür bir hayat yaşıyor orası beni ilgilendirmez.

2|0
    0|0
  • olmaz onur mete forever

1|0
    0|0
  • Ben polemiğe girmem koyar geçerim (çalma listesine)

1|1
    0|0
  • Dinlerken sesini dinliyorum. Görüşlerini hayatını dinlemiyorum. Sesi güzeldir dinler geçerim her insanın kendi düşüncesi olabilir saygı duymak gerek.

1|0
    0|0
  • ahmet kaya dinlemem mesela..

yaptığı müzik 10 üzerinden 20 puan olsa umurumda değil..

1|0
    0|1
  • biraz oluyor ister istemez.

1|0
    0|0
  • ben sanata bakarm ancak bariz yaptıkları da belliyse tabiki itici geliyor en güzel şarkı bile olsa beni açmıyor

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 17

• Aldığı tepkilere vs.bakarım tabii ki ama beğendiysem müziğini beğenirim zaten kendisini değil. Kendisini beğeniyorum diye müziğini dinlemem. Ama mesela ajdar güzel müzik yapsa ki yapmaz yine dinlemem o ayrı :D Yani değişiyor ya

1|0
    0|0
  • evet.. örn ahmet kaya sesini severim ama dinlemem.

0|2
    2|2
  • Hayır. Kesinlikle. Ama şahsiyet olarak yüceltmiyorum

1|0
    0|0
  • Hayır beyb dinlediğim müzik türünde benim görüşüme ters bir grup olması imkansız ahabsbaha hacı black metalci yoktur herhalde,

1|0
    0|0
  • genelde esere bakiyorum. Sanatcilarin kisilikleri umrumda olmuyor. Ahmet kayanin sarkilarina bayiliyorum bir kez bile kisiligini dusunmedim sarkiya sese bakarim kisilige degil sanat bu sonucta

1|0
    0|0
  • zaman zaman evet zaman zaman hayır.

insanları daima ileriye götüren şeyler hadi şunlara bişe katalım şeklinde düşünenlerden çıkmıyor. aksine umurunda olmuyor bile sanatçı ya da düşünen kişinin:)

1|0
    0|0
  • sadece hayatı ,fikri ve görüşleriyle ön planda olan insanlar değil sanrm dinlediklerim o yüzden sorun yok .dinliyor ve geçiyorum .

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • onlar beni dinlesin

1|0
    0|1
  • Umursamam.

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır engel olamaz ... önce müzikkkk

1|0
    0|0
  • hiç ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Olmaz..

1|0
    0|0
  • Banane hayatından ben şarkının verdiği hazza bakarım

1|0
    0|0
  • Aynen bazen hiç sevmediğim sanatçı da olsa bir müziğini sevdiysem dinliyorum

1|0
    0|0
  • Valla ben sesine bakarım güzelse dinlerim görüşleri ve tercihi beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Abla gibi düşünüyorum.

Ahmet kaya dinlemem ^^

0|0
    1|2
Yükleniyor... ;