Şiir yazdım, kime armağan olsun?

😅
Yürüdüğüm her adımda
Üşüyor gözyaşlarım
Titriyor yüreğim
Her nefes ayrı bir acı veriyor
Her gün yeni bir vaâd
Sen çok nankörsün hayat
Sevdiklerimden uzaklarda
Gömdün beni ölmeden mezera
Kara toprak basar belki beni bağrına
Ama yine yeniden ben,
Kendimden bile uzaklarda..

0|0
32

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

32
  • güzel daha detaylı olmalı sanki

0|1
    0|0
    • 6gün

5 dakika içinde yazdım bu çıktı bence süreye göre gayet iyi gibi duruyor..

• Yine mi sene yeter şiir görmek istemiyorum burda

0|1
    0|0
  • banaa

0|1
    0|0
    • 6gün

Tamam bu şiir sana qelsin

• Başarılı

0|1
    0|0
  • Güzel şiir olmuş kardeşim

Kardesim bu yazıyı şu an tüm yorumlarımın yanında paylaşıyorum. Eğer azda olsa iletişim olarak çekingenliğin varsa ve yenmek istersen oku sadece, hiç yoksa okumayablrsin. Ben çekingenliği yenersem insanlara yardımcı olcam diye kendime söz vermiştim, yazacağım yöntem ile yendim, şu an bu yüzden bunu yapıyorum. Arkadaş, sevgili edinme ve sosyal olarakta büyük gelişimim oldu yöntemi uygulaynca. Psikiyatri çekingenliğin kişinin doğduğundan bu yana hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Birde kaç yasındasın?
    Azda olsa çekingenlik varsa veya iletişimini geliştrmek istersen cvpla, bunlar hiç yoksa dikkate alma kardesim. Msjdan cvplıcaksan mesaj atarım ya da burdan gizliden de yazabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...