Klasik müzik dinler misiniz? En sevdiğiniz klasik müzik eseri hangisi?

En sevdiğiniz klasik müzik eseri hangisi ? link

Güncellemeler:
link bide bu çok güzel

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• oo acayip yeteneklerim bile var :) bana bi eser dinletin, bestecisini söyleyeyim hemen :) harbiden atmıyorum. Allah her telden yaratmış. bende böyle :) çok ilgiliydim klasik müziğe bir zamanlar. ama artık fazla dinlemiyorum.

mozart ve beethoven'ın eserleri cidden zeka işidir. dinlemesi de zeka işidir. o ezgiler melodiler boş değildir.. ama bende de yeri en ayrı olan Bach amcadır. Bach'ın yerini hiç biri alamaz. onun bir hüzünlü yanı vardır. "yemişim zekayı" der o. sizi hüznün ve bunalımın ta dibine atar. kapağı üstünüze örter. artık oradan çıkış yoktur.. Bach'ın eserlerinde zeka yoktur gibi bir mana çıkmasın tabi.. bana kızan olacak ama diğer bestelecileri 2 ile, 3 ile çarpın ki; bi Bach çıksın. Bach başka biridir.

en sevdiğim eser de, Bach - goldberg variations (yeni üyeyiz. link atamıyoruz)

0|0
    0|0
    • link buradaki eseri bulsana bana noluuuuuuuuuuur

• doom metal yapıyor adamlar. doom metal, metal müziğin en yavaş alt türüdür. klasik müzik severler, doom metali sevebilirler.. hadi iyi geceler kaçtım ben :)

• katılıyorum benim de en sevdiğim besteci bach.. şu an chaconne ye çalışıyorum bakalım 1 aya çalabilirim herhalde ..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;