Canım çok sıkılıyo ne önerirsiniz

Uykumsakaçtı ne önerirsiniz filmmm ne önerirsenizz

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Git abdest al Kuran-ı Kerim' i anlayarak anlamlarını oku ondan sonra güzelce Namaz kıl sabah namazını da kıl ondan sonra biraz zikir çek ALLAH de ondan sonra güzelce Dualarını et ve uyu...

Not:Ben Müslümanım ve Müslümanca tavsiyeler veriyorum.

Kafir olsam kafir gibi tavsiyeler verirdim. ;)

0|0
    1|0
    • biz film izle diyince kafir mi oluyoruz ?

• Yönetmenliğini şeytanın yaptığı filmleri izleyip de beynini şeytan işleriyle dolduruyorken.

Ben film izleyen kafir olur demedim bir Müslüman olarak ancak böyle tavsiye vermek bana yakışır dedim. Yoksa sizin kafir mi münafık mı müşrik mi olduğunuzu bilemem ama profil fotonuzdan müşrik gibi duruyorsunuz ama tabi tam olarak bilemem ;) .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• link Blue Is the Warmest Color

Romantik dram farkli bir tarz, 178 dakika sürüyor ve konusu 15 yaşındaki bir kızın kendinden büyük bir kadina aşık olmasını anlatiyor.

Bu gece KS deki bir soruda denk geldi de seyrettim bnde güzel film genel olarak hikayeysi farkli olasada beğendim, bir ara gözüm bile doldu o derece yani :S

0|0
    0|0
  • en son bunu izledim, güzeldi.

link

0|0
    0|0
  • Şanslı masa özetlerini izle ya da mustafa karadeniz videolarını izle olmazsa cem yılmaz izle ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • benjamin buttonun tuhaf hikayesi,not defteri,hayat güzeldir,3 aptal,tutsak,kaptan philips,12 yıllık esaret, başlangıç,bir köpegin hikayesi,beyin avcıları,cesur yürek,yer çekimi,50 ilk öpücük,amelie,taken96 saat,leon sevginin gücü, bunlardan izlemedin varsa seç begen izle hepsini izlediysen söyle her çeşit var dram aksiyton komedi

0|0
    0|0
  • Bizde uyuyamıyoruz.

0|0
    0|0
  • flim izle

0|0
    0|0
  • 40 yıllık bekar filmini izle çok eğlenceli :)

0|0
    0|0
  • Benimle film izlesene ne olur ne olur :(

link

0|0
    0|0
  • gravity az önce izleedim sandra bullock

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayim

0|0
    0|0
  • Çok saçma ama komik ve eğlenceli bir film olan Göster Gününü 1 ve 2 yi öneririm.Sıkıntıya birebirdir :)

0|0
    0|0
  • sohbet etmeye ne dersin dürüstce samimice yalansız ve ayrıca cekinmeen utanmadan ama ayıplamadan eleştirmeden

0|0
    1|0
  • yabancı bir diziye başlama vaktin geldi bence :)

0|0
    0|0
  • El Gringo izleyebilirsin <3

0|0
    0|0
  • league of legens oyna

0|0
    0|0
  • the buttler

0|0
    0|0
  • ne mi önerelim film mi önerelim anlamadım ki :D

Vuhhuu

0|0
    0|0
  • Konu olarak actim bir goz at istersen :))

0|0
    0|0
  • bu işte bir yanlızlık var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;