Türkiye'nin en önemli problemi nedir?

Türkiye'nin en önemli problemi sizce nedir?

Milli şuur uyanık olunca başıbozuktan kurmay, vatan haininden profesör, hekimden dilci, cahilden müverrih, yabancıdan vekil, serseriden ülkücü çıkmaz. İşte bu yüzden, Türkiye'nin en önemli sorunu Milli Şuur eksikliğidir.

0|1
83

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'deki bütün problemlerin birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünmekteyim. Tek bir tenesi sahilde kum tanesi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Tembellik ve çabuk kandırılabilme...

0|0
    0|0
  • En büyük problemi bazı insanların dinini yaşama gayretinde olan kişilere hemen Yobaz yaftasını vurması. Bazı insanların da kendileri kadar dinine özen göstermeyen herkese dinsiz cehennemlik yaftasi vurması. Yani bu. Iki aşırı uç un basının altından çıkıyor pek çok sorun. Saygı duyamama. ...

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayim da millet aklini kullanmiyor bazen malesef biraz gerikafali olabiliyorlar(belli kisiler icin gecerli bu, aklibasinda olanlar da var cok sükür ülkemizde)...

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin en büyük sorunu bireylerin başkalarının hayatları üzerine yorum yapması.

0|0
    0|0
  • eğitim sistemi

0|0
    0|0
  • İnsanların cahilliği bence.

0|0
    0|0
  • eğitim sistemi ve ön yargılı insanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• recep tayyip Erdoğan.

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin problemleri saymakla bitmez. Problemlerinden ziyade çözümlerin ne olabileceği konuşulmalıdır. Her sorunun temelinde eğitimsizlik yatıyor, Eğitim seviyesini yükseltmek sorunlara çözüm olacaktır. Ama şu tartışılabilir, eğiticimlerin kaçı insanları doğru eğitebilir

0|0
    0|0
  • kesinle katılıyorum milli şuur eksikliği.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;