Kız dediğin İstanbul gibi olmalı fethi zor, Fatihi Tek! Bu söze katılıyor musunuz?

arkadaslar bu söze katiliyormusunuz ? kizlar zormu olmali sizin siniriniz nedir yoksa Fet edene kadar ugrasirimmi dersiniz ?

0|0
819

En İyi Erkek Görüşü

• güzel söz ama şimdi birisi çıkar o istanbula giren çıkanı söylemiyorsunuz diye soğuk bir espiri yapar alınma bile söylediğin paylaştığın söz çok doğru bir söz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• aynen öyle olmalı öyle her önüne gelenle çıkacak kadar içi geniş olmamlı...!

1|0
    1|0
  • Çok uğraştırana sinir olurum. evetse evet desin uğraştırmak niye

1|0
    0|0
  • Tabiki sonuna kadar uğraşılır, çaba gösterilir, emek harcanır...Tabi kadir kıymet bilene..

1|0
    0|0
  • fethi zor olursa çeker giderim fethetmeden..

0|0
    0|0
  • evet zor olmalı sevmek için. emek olmalı değeri artmalı.

1|0
    0|0
  • wow çok güzel söz

0|1
    0|0
  • çok doğru bi söz

0|0
    0|0
  • katılmıyorum neden dersen o sözün daha devamı var

Kız dediğin İstanbul gibi olacakmış; fethi zor,fatihi tek!" O İstanbul'a günde kaç milyon kişi girip çıkıyor ondan bahseden yok...!

1|0
    0|0
  • Ne sevgimizi ,anltıcak bir kız bulabilidik ,ne de bir kızın anlıyacağı kadar basit olabildik. Kız dediğin" İstanbul " gibi olmalı , Fethi zor , Fatihi tek.. sanırım tamamı buydu ..

0|0
    0|0
  • Zor olsun dicez b.kunu çıkartcaksınız. Onun için zor olmasın :)

0|0
    0|0
  • Bana göre öyle değil, İnsanlara çok değer verirseniz kendiniz değerleşirsiniz.Kimsenin nazını çekemem yani.

0|0
    0|0
  • istanbul 40 veya 40 küsür günde feth edilmş...bazı sevgiler var ki bunu aşıyor bazıları ise 40 olmadan pes ediyor...fazla ugrastırmayın:)

0|0
    0|0
    • 40 gün zorlasinlarmi ? :)

• bak zor olan daha güzel duruyor bence ! emek var fedakarlik var cefa var bun karsilindada Fatih olmak var ;)

• bir fatih yeter...bir istanbul da öyle.gönül işidir bu,varsa yüreği buyursun gönül haneme.yoksa zaten yoktur

• fatihi tek olan kız bu zamanda yok denecek kadar az .

0|0
    0|0
  • bu zamanın kızları venedik gibi,bir çok gemi girip çıkıyor..

0|1
    1|0
  • Ben katılıyorum ama çokta zor olmasın.

0|0
    0|0
  • zor olması cker ama zorunda bir sınırı olmalı usandırmamalı :) bilmem mesaj alındımı:)))

0|0
    0|0
  • ıstanbul kadar zor olmasın kız dedıgın kacarım

0|0
    0|0
  • fatihte bir şehri fetedip durmazki yani öylede bir durum var şimdik

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• "Yanlış Fatih tarafından fethedildim" :( https://www.youtube.com/watch?v=wnMwFy9rmNA

0|0
    0|0
  • Yaa bu erkekler böyle kolayları sürekli çevrelerinden eksik etmedii için zor bi kız gördüünde ters düz oluyo hemen. Aslında istemediklerini uğraşamıcaklarını naz çekmekten nefret ettiklerini söylerler ama o bile onların hoşuna gider kendileri bile farketmez ayrıca.

0|0
    0|0
  • neysen o olucan başka kalıba girmeye hiç gerek yok...

0|0
    0|0
  • İstanbuL benden büyük onla başa çıkamam!

0|0
    0|0
  • Öze bakarsak evet doğru ve güzel söz.. Ama kime ve neye göre zor orası tartışılır..

0|0
    0|0
  • saçmalık..

0|0
    0|0
  • Havamda Istanbul bogazi gibi dalgali...

0|0
    0|0
  • Bu zamandakı kızlar agır degıl

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;