Bursa'da yaşayan var mı aranızda?

arkadaşlarla bi yere gitmek istiyoruz ama çokta nerde ne var bilmiyoruz, cumalıkızıka falan gittik, sanırım ilçelerde daha güzel yerler var, mesela suuçtu şelalesine gitmek istiyoruz ama nasıl gidilir tam bilmiyoruz, genel olarak anlattım sorunumu sanırım :)

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• bunlara ek olarak;mudanyaya gidin,trilyeye gidin mesela

0|0
    0|0
    • gittik oralara, daha farklı yerler olsun istiyoruz, kalktık erdeke gittik mesela yüzmeye, ne bilim uzaklık vs cok sorun degıl yanı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• botanik parka gidin,kaplıkayaya gidin akvaryuma,tophaneye gidin,aşıklar tepesine gidin...

1|0
    0|0
  • araç kiralarsan çok daha rahat olur dediğim gibi. gideceğin zaman da sana bir telefon numarası veririm kemalpaşa da oturuyor. o seni götürür suuçtuya kadar.

0|0
    0|0
  • su uçtuya ben gittim. ilk defa giden biri için unutulamayacak bir yer. tanıdığım arkadaşlar var, gitmek istediğinde haber ver yardımcı olmalarını sağlarım

0|0
    0|0
    • ha birdeyanına giderken sağlam biri fotoğraf makinesi ve mangaldan iyi anlayan birini al.

• otobüsle çok zor olur yahu her zaman gitmiyorlar saatini beklemen lazım. istediğin zaman dönemezsin vs.. en azından bursadan falan bi araç kiralayın. kaç kişi gitmeyi düşünüyorsunuz?

• Arac kiralarz o zaman, 5 6 kisi falaniz ya cok degil

• ben biliyorum suuçtu bizim burda mustafakemalpaşada :))

0|0
    0|0
    • görükleden nasıl gelebilirim? bide gelmeye değecek kadar güzel mi

• evet çok güzel ama şuan gelme bence mayıstan sonra çok güzel oluyo. küçük sanayi var ya ordan kemalpaşa otobüslerine biniyosun ama kemalpaşadan suuçtuya gitmek bi dert günde 1 yada 2 otobüs oluyo özel araba olsa çok rahat olur

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;