Yapmak istediğiniz bir hayalıniz varmı?

Herkesin bir hikayesi var peki sizinkisi?

0|0
176

En İyi Kız Görüşleri

• Güzel bir mezarlık istiyorum. Böyle kuru kuru topraklı olanlarından değil. Çok geniş bir mermer de istemiyorum. Orta karar. Toprağım her daim ıslak nemli olsun istiyorum. Üzerimde yaseminler açsın. Başucumda köknar ağacı istiyorum. Tam sağımda. Solumda da koskocaman bir ıhlamur istiyorum. Ziyaretime gelenin ciğerine kadar işlesin kokusu. Öyle süslü püslü yazılar da istemiyorum mezar taşımda. Belki Süreya'dan iki dize olabilir. Hangisi olduğu bana özel. Tek kişiye söyleyeceğim onu da. O yazdırsın mezar taşıma. Köknarı sipariş ettim. Sevdiklerimden birisi alacak işte. Ihlamurumu da annem dikecek. Yaseminleri ablam ekecek... Öyle huzurlu uyutacak sevdiklerim beni.
    Bunlar bir yana; tüm insan haklarını kanının son damlasına kadar savunan, başarılı bir avukat olmak istiyorum.🎓

0|1
    0|0
  • Herkesin agzini acik birakacak ustalikta bir tiyatro basrolu oynamak isterdim

0|1
    0|0
    • Bak ilgimi çekti

• Benimde cekti simdi 😄 ya ben cok ugrastim ama yorulmustum ve artik saldim Şu an masa basi bir is yapiyorum hayaller hayatlar 😏

• Aynen masa bası bir işteyim bende

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayallerim hep bok olur o yüzden artık hayal etmiyorum

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

155

Benzer Benceler

Yükleniyor...