Kitaplarınızı paylaşır mısınız? Birisi gelip sizin kitaplarınızdan birini okuyup getireyim derse, verir misiniz?

Kitaplarınızı paylaşır mısınız? Birisi gelip sizin kitaplarınızdan birini okuyup getireyim derse, verir misiniz?
-Benim benim benim… Nasıl benim nasıl benim :)
-Benim benim benim… Nasıl benim nasıl benim :)

2|2
6321

En İyi Kız Görüşleri

• Verdim kütüphanemin 3’de biri geri gelmedi.
    Benden isteyenler kitap okuma alışkanlığı olmayan açgözlüler, ben şu kitap şöyle güzel böyle güzel anlatınca alıyorlar üç beş taneyi bir arada, bir daha da kitaplardan ses yok.
    Allah’ın cezaları açıp iki sayfasını okusalar bari gam yemem😒

0|1
    0|0
  • İsteyeceğimi sanmıyorum sonra ellerinde kalır gider ne biliriz.. Paralarda öyledir borç ver derler bu borçtur ama kuruşu kuruşuna geleceğini akıl edemezler isteyince de kuruşu kuruşuna istiyor derler. Kardeşim getirmeyecen se isteme..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kim olduğuna göre değişir ama genellikle veririm. Yine de buradaki ''okuyup getireyim'' kısmı genelde eyleme geçmiyor, ödünç verilen kitabı gözden çıkartarak vermekte fayda var. Henüz sayfalarını bile açmadığım kaç kitabımı ''Okuyup getiririm'' diyenlere kaptırdım bilmiyorum bile...

0|0
    0|0
  • Ben vermiyorum yalan yok. Herkesin parası var cebinde, yok o çok pahalı diyenlere de 2. El kitapçılar var oradan alabilirsin diyorum bende oradan alıyorum bazı kitaplarımı diyorum. Nacizane kitapligima kimse elini süremez 😄 200 kusur romanı biriktirmek kolay olmadı.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6119
  • Kendisine çooook güveniyor olmam lazım. Aslında öyle güvensen bile zor, ama versem mi diye düşünürüm biraz.

0|0
    0|0
  • Pek tercih etmem. Ama okumak istediği kitabı ona hediye olarak alabilirim.

0|0
    0|0
  • Paylaşımcı bir insanım genelde. Ama bu karşı da ki insana göre değişiyor. Kitaplarım benim için kıymetli. Onlara iyi davranan insanlarla paylaşırım. Hoyratca okuyup bir kenara atanlarla değil. Keyifli geceler.

0|0
    0|0
  • İsteyen kişiye göre değişir.

Kitaplarımı çok seviyorum ve
    Toz konmasın diye de özenle bakıyorum.
    Herkese veremem.😕

0|0
    0|0
  • Evet paylaşmayı severim. Hatta bazı kitaplarımı millete zorla okuttuğum bile oluyor.
    Kitaplar okundukça değerlenir. Tozlu raflarda durmaları kimsenin işine yaramaz.

0|0
    0|0
  • Vaktinde çok fazla kitabım geri gelmediği için biraz seçiciyim bu konuda..

0|0
    0|0
  • Bir kere yaptım o hatayı kitabi geri alamadım. Şurda unuttum burda kaldı yarın getireyim ve kitap gelmedi. Kitaplar değerlidir okumak isteyen gitsin alsın😍

0|0
    0|0
  • Kolay kolay kitap vermem kitaplarım kıymetli benim verdiğim gibi değer veriyor olmalı paylaşacağım kişi

0|0
    0|0
  • Ben vermem çünkü benim kadar temiz kullanıp geri iade etmiyorlar. İstetiyorlar bende istemeyi sevmiyorum okuduysan getir veya okumayacaksan isteme.

0|0
    0|0
  • Çok kitabı zaten bizim askeri kampların kütüphanelerine bağışladım.

0|0
    0|0
  • Ya çoğu kitabımda çizdiğim yerler var. İfşa gibi, başka insanların o bölümleri fark edecek olması beni korkutuyor.

0|0
    0|0
  • Pek istemiyorum açıkcası verdiklerinde geri gelmedi kitabım kıvırarak okuyana bile ayarımdır

0|0
    0|0
  • Güvenmediğim insana vermem. Gözümden sakındıklarıma kıyamam.

0|0
    0|0
  • Duzgun kullanan insanlara vermeye calisirim yoksa cilloop gibi verip pert bir şekilde geri alıyorum 😬

0|0
    0|0
  • Herkesle değil güvenmediğim ve iyi bakabileceğinden emin olamadığım insanlara kitap ödünç vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Bn kitaplarımın bnde durmasını sevmiyorum bile. Ne kdr çok kişi okursa o kdr çok kitap üzerine tartışabiliriz fikir alışverişi yapabiliriz. o yüzdn kesinlikle verirdim okuması için.

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitapları paylaşırım hatta hediye ederim.
    Okumadığım kitaplara dokunulmasından hoşlanmam. İlk ben açıp okumak isterim.

0|0
    0|0
  • Ben satıyorum.. Mesela 10 TL aldıysam 20 TL ye satıyorum. Sonuçta her sayfası okunup kalite garantisi veriyorum.

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim biriyse paylaşırım daha doğrusu güvendiğim bir insan

0|0
    0|0
  • O Kitabı'n aynısından varsa gider satın alırım o kişiye kitabı veririm
    Yoksa vermem

0|0
    0|0
  • Tabi niye olmasin (icsese - getirmezsen seni parçalara ayırırım )

0|0
    0|0
  • Eskiden cok verdim gitti gelmedi hicbiri asla vermem artik

0|0
    0|0
  • Veririm paylaşmayı severim ama karşıdaki insan öylemi kaç arkadaşıma kitaplarımı verdimde kaç senedir geri alamadım isteyemiyosunda.

0|0
    0|0
  • Eskiden vermiştim şimdide verebilirim ama kişisine göre

0|0
    0|0
  • Hayır demiyorum ama içimden bir parça kopuyor. Çünkü geri getirmeyen çok oldu.

0|0
    0|0
  • Asla paylaşmam, istemediğim Kitaplar hariç.
    Kitapçıyız o kadar olsun yani.

0|0
    0|0
  • Vermem yenisini alır hediye ederim okuyacak ise eğer 😂

0|0
    0|0
  • Karşımdaki kişiye bağlı kitaplara düzgün davranan biriyse neden vermeyim paylaşmak guzeldir

0|0
    0|0
  • Veririm lakin tek sayfasina dahi zarar gelmesine katlanamam

0|0
    0|0
  • gönlüm razı gelmese de paylaşıyorum isteyen olunca.

0|0
    0|0
  • Ne bileyim üzülürüm heralde çünkü hiç biri geri getirmedi

0|0
    0|0
  • Kitaba nadıl davrandığıla alakalı sayfasını büküyorsa vermem

0|0
    0|0
  • evvet ama 1 kitapta ben isterim, ve verdiğim kitabı sağ salim geri isterim

0|0
    0|0
  • Benden kitap alınamıyo çünkü kaybediyorum genelde ve kimseye veremiyorum