Hayatınızda hiç sahafa gittiniz mi?

Hayatınızda hiç sahafa gittiniz mi? 😄
Hayatınızda hiç sahafa gittiniz mi?

0|2
159

En İyi Erkek Görüşü

• Coook😇 kokusuda başkadır dokusuda.. sorfugunuz şeyi nasıl buluyorlar pes.. yazar adına göre diyorum bakıyorum olmuyor kitap adına göre diyorum bakıyorum olmuyor..

0|0
    0|0
    • Hadi yaa çok merak ettim o ortamı 😄 ben hiç gitmedim 😄

• Ne güzel😄 ben takıntılıyım okuduğum kitap sıfır olacak ilk ben okuyacağım ondan hiç sahafa gitmemiştim 🙄

• Hiç bı sağı solu işaretlenmiş bazı yerlerin altı çizilmiş kitap okudunuzmu? Bu insan bunu niye yaptı deyip onun yerine kendinizi koydunuzmu😇

En İyi Kız Görüşleri

• eskimiş, yaşanmışlık kitapların bulunduğu yer nasıl sevilmesin ya. genellikle oradan alırım kitaplarımı.

0|0
    0|1
    • Ben takıntılıyım aldığım kitap sıfır olacak ilk ben okuyacağım illa... O yüzden hiç sahafa gitmedim ama bugün ilgimi çekti merak ettim nasıl bir yer olduğunu😄

• sen titizsin ve nizamî seviyosun😌 bence akışına bırak ve duyguları pekiştirip karşı tarafı yaşamaya bak. madem adım attın bugün en yıkık dökük bi' kitabı al bakalım içerisinde neler çıkacak.

kitaplarımı okumasi için birisine veririm ama bende paylaşamam. yenisini alir hediye ederim sadece bunda pintiyim ahaha.

• Çokta dağılmış olmasın ama enazından ikinci el bir kitap alacağım deneyeceğim yani🙄
      Ben bir kere verdim kitabımı 2 yıl sonra savaştan çıkmış halde geldi bir daha kimseye kitap veremedim😄😄

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

138
  • Çok gittim çünkü çok güzel kitaplar oluyor ve oradaki kitap kokusu bir başka

0|1
    0|0
    • Hadi ya çok özendim şu an 😄 bende gideceğim 😄

• Ben takıntılı olduğum için hiç gitmedim.. illa sıfır olacak okuduğum kitap ilk ben okuyacağım falan 😄 ama şu an merak ettim nasıl bir yer olduğunu 😄

• Roman okuyacaksam çok eski yıllara ait kitapları okumayı daha çok seviyorum. Kaç kişidi okudu diye düşünüyorum. Ama gitmeni tavsiye ederim eğer güzel bir sahafsa rafları gezmek mutlu ediyoe

• bir kac kez gittim cok guzel oluyor huzur veren bir ortami var cok keyifli oluyor saatlerce cikmak istemiyorsun oradan

0|0
    0|0
    • Ben hiç gitmedim ama merak ediyorum 😄

• Firsatin olursa git mutlaka bn kitabin yeni olmasina cok ozen gosteririm ama o bambaska bisey

• Bende takıntılıyım okuduğum kitap sıfır olacak ilk ben okuyacağım.. o yüzden hiç sahafa gitmedim ama gideceğim 😄

• Evet çok severim bir girince saatlerce çıkamıyorum

0|0
    0|0
  • En beğendiğim sıklıkla gittiğim yer bayılırım. Eski kitaplar , kokusu, okumak harikadır.

0|0
    0|0
    • Özendim bende gideceğim sahafa 😄 burda bir tane sahaf varmış sanırım ama bakayım bir gidip😄

• Bence o sahaf ile eski bir kitapçı ile konuş birkaç tane olabilir :-) istediğin kitap olur ise aradığın ben sorarım sahaflara :-)

• Teşekkür ederim 😄

• gittim her zaman giderim de... eski kitapları severim

0|0
    0|0
  • Gittim, burada nedense sahafçı bulamıyorum

0|1
    0|0
  • E, herıld yani.

0|0
    0|0
  • Hayatım sahaflarda geçti zaten

0|0
    0|0
  • Severim sahafı.

1|0
    0|0
  • Sahafa ne

0|0
    0|0
  • Evet, gittim daha önce.

0|0
    0|0
  • Sahafa ne demek

0|0
    0|0
  • severim o kült kokuyu.

0|0
    0|0
  • Evet daha güzel

0|0
    0|0
  • Gittim birçok kere

0|0
    0|0
  • çok gittim

0|0
    0|0
  • Hayır gitmedim.

0|0
    0|0
  • kucukken gidiyordum takas yapiyordum

0|0
    0|0
  • sahafa🤔🤔🤔🤔

0|0
    0|0
  • kadıköy akmar pasajı :)

0|0
    0|0
    • Ben hiç gitmedim 😄

• Ovv deprem nedeniyle şeytana kurban etmek... İnsanların buna inanıyor olması ilginç

• işte biz tüm siyah giyenler , üzerinde metallica tişörtü olup uzun saclı olanlar satanist damgası yedik :)

• Evet Çok

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...