Oyunculuğu ile her işin altından başarıyla kalkan bu ünlülerden yılın en iyi erkek tiyatro oyuncusu kim?

27 Mart Dünya Tiyatro Günü'ne özel, bu ankete oy kullanıp görüşünü yazanlar arasından 1 şanslı KScan Tuba Ünsal'ın muhteşem prodüksiyonu Kürk Mantolu Madonna oyununa çift kişilik bilet kazanacak!

Senin için yılın en başarılı erkek tiyatro oyuncusu kim? Hemen oyla, 27 Mart'ta gerçekleşecek Kürk Mantolu Madonna oyununa bilet kazanma şansını kaçırma!

UNIQ Hall'de gerçekleşecek oyun hakkında detaylar şuracıkta: Kürk Mantolu Madonna
  • Oyunculuğu ile her işin altından başarılı ile kalkan bu ünlülerden yılın en iyi erkek tiyatro oyuncusu kim?'Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven
    A seç
  • Oyunculuğu ile her işin altından başarılı ile kalkan bu ünlülerden yılın en iyi erkek tiyatro oyuncusu kim?'Joseph K.' oyunu ile Kafka'nın Dava'sını hayatlarımıza taşıyan Mert Fırat
    B seç
  • Oyunculuğu ile her işin altından başarılı ile kalkan bu ünlülerden yılın en iyi erkek tiyatro oyuncusu kim?'Bir Baba Hamlet' oyunu ile gündemde olan, tiyatronun sevilen ismi Şevket Çoruh
    C seç
  • Oyunculuğu ile her işin altından başarılı ile kalkan bu ünlülerden yılın en iyi erkek tiyatro oyuncusu kim?'Bir Delinin Hatıra Defteri' oyunu ile seyircisi ile buluşan Erdal Beşikçioğlu
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tebrikler @bendeakrebim, çift kişilik bilet kazandın! <3 Mesajlarını kontrol etmeyi unutma, seninle iletişime geçeceğiz. :)

1|2
86115

En İyi Erkek Görüşleri

• Köprü dizisi ile tanıdığım, Behzat Ç. ile dram sahnelerini izlettirirken adeta yaşatan Erdal Beşikçioğlu diyorum. Bu listeye bakınca en başarılı bulduğum oyuncu diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Mert Fırat bu işin altından da başarıyla kalkmış.
    Oyunları izlemeyenler yorum yaparsa bu anket doğru olmaz herkesin bilgisine.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Erdal Beşikçioğlu’nu tek geçerim. Adamın oyunculuğu ve onun üstüne eklediği karizma muhteşem. Hatta Bir delinin hatıra defteri oyununda ayakta alkışlandı hakediyor da...

0|0
    0|0
  • Canlı olarak izleme şansım olmadığı için seçim yapmam zor oldu. Erdal Beşikçioğlu’nun rolü yansıtmada daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

84113
  • Tabii ki Erdal Beşikçioğlu. Büründüğü her rolün altından kolaylıkla kalktığına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Zaten kendisi sinema oyuncusu diye biliyorum pekde sebep aramamak lazım gerek maddi imkanlar gerek can sıkıntısı olabilir

0|0
    0|0
  • Ben herkes gibi düşünemiyorum herhalde ama olsun. Benim için 'Bir delinin hatıra defteri' oyunu ile seyircisi ile buluşan Erdal BEŞİKÇİOĞLU dedim.

0|0
    0|0
  • 'Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven.

0|0
    0|0
  • Şevket Çoruh / #Bir baba Hamlet dedim.
    Not: oyunların hiç birisini izlemedim.

0|0
    0|0
  • Eskiden herşeyin manası vardı. Şimdi ise; herşey akıntısı ile geliyor. Başa bela :D

0|0
    0|0
  • bir delinin hatıra defteri sanırım beni yansıttığı için

0|0
    0|0
  • Bir yanım Ozan güven diye bağırırken diğer yanım tabii ki Erdal beşikçioğlu diyor. Zor seçim.

0|0
    0|0
  • Bir delinin hatıra defterini görmeyi istiyorum, henüz fırsatım olmadı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hepsinin rolünü çok iyi yaptığından eminim ama Erdal Beşikçioğlu yani

0|0
    0|0
  • hem geziden hem behzat ç den hem daha nicelerinden ötürü kendisine inanılmaz saygım var...

0|0
    0|0
  • 'Joseph K.' oyunu ile Kafka'nın Dava'sını hayatlarımıza taşıyan Mert Fırat

0|0
    0|0
  • gerçekten seçim yapması çok zor. oyumu erdal beşikçioğlundan yana kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Mizahi yönü parlak biri sempatik enerji dolu bir insan..

0|0
    0|0
  • Tabiki Erdal beşikçi oğlu oyunculuğu karakteri her filme ve diziye yakışıyor

0|0
    0|0
  • 'Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven

0|0
    0|0
  • Behzat Ç der susarim ki bir çok iyi dizi tiyatro da oynadı lütfen izleyin hepsini

0|0
    0|0
  • Adam iyi yapıyor işini e bide Fenerbahçe li daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemedim ama ozan güven yeni haluk bilginer olma yolunda

0|0
    0|0
  • 'Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven

0|0
    0|0
  • Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven

0|0
    0|0
  • 'Bir Baba Hamlet' oyunu ile gündemde olan, tiyatronun sevilen ismi Şevket Çoruh

0|0
    0|0
  • Don Kişot'um Ben' oyunu ile tiyatro sahnesine dönen Ozan Güven

0|0
    0|0
  • Ozan Güven8n oyunculuğunu beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Mert Fırat tabiki

0|0
    0|0
  • Erdal Beşikçioğlu

0|0
    0|0
  • Bence oyunculuğu 4*4 lük

0|0
    0|0
  • İyi kıvırıyor

0|0
    0|0
  • Şevket Çoruh'un oyunculuğunu inanılmaz seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ozan Güven

0|0
    0|0
  • Hepside iyi bence

0|0
    0|0
  • Mert Fırat ✌️

0|2
    0|0
  • Mert Fırat 👍

1|0
    0|0
  • Ozan güvenin oyunculuğu gerçekten iyidr.

0|0
    0|0
  • harıka bır sahne

0|0
    0|0
  • Şevket Çoruhhhhh,,,, Baba Sahne...

0|0
    0|0
  • Adam her rolün hakkını veriyor.
    Bravo 👏👏👏

0|0
    0|0
  • Başarılı.

0|0
    0|0
  • ozan güveni başarılı buluyorum

0|0
    0|0
  • Tiyatro insanı anlama ve anlatma sanatıdır :)

0|0
    0|0
  • Ozan guven ✌

0|0
    0|0
  • Her projesini başarılı buluyorum

0|0
    0|0
  • Mükemmel oyuncu

0|0
    0|0
  • Ozan güven