Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatro bileti ödüllü anket! Sence yılın en iyi tiyatro oyunu hangisi?

27 Mart Dünya Tiyatro Günü'ne özel, bu ankete oy kullanıp görüşünü yazanlar arasından 1 şanslı KScan Tuba Ünsal'ın muhteşem prodüksiyonu Kürk Mantolu Madonna oyununa çift kişilik bilet kazanacak!
Yılın En İyi Tiyatro Oyunu
Yılın En İyi Tiyatro Oyunu
Senin için yılın ennn süper tiyatro oyunu hangisi KScan? Hemen oyla, 27 Mart'ta gerçekleşecek Kürk Mantolu Madonna oyununa bilet kazanma şansını kaçırma!

UNIQ Hall'de gerçekleşecek oyun hakkında detaylar şuracıkta: Kürk Mantolu Madonna
  • Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatro bileti ödüllü anket! Sence yılın en iyi tiyatro oyunu hangisi?Don Kişot'um Ben
    A seç
  • Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatro bileti ödüllü anket! Sence yılın en iyi tiyatro oyunu hangisi?Alice Müzikali
    B seç
  • Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatro bileti ödüllü anket! Sence yılın en iyi tiyatro oyunu hangisi?Kürk Mantolu Madonna
    C seç
  • Dünya Tiyatro Günü'ne özel, tiyatro bileti ödüllü anket! Sence yılın en iyi tiyatro oyunu hangisi?Zengin Mutfağı
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tebrikler @kalpsiz-melek, çift kişilik bilet kazandın! <3 Mesajlarını kontrol etmeyi unutma, seninle iletişime geçeceğiz.

2|1
106134

En İyi Kız Görüşleri

• Şener Şen sanatla bütünleşmiş emektar bir isim ve onu tiyatro sahnesin de canlı izlemek ayrı bir haz o yüzden Zengin Mutfağı diğer oyunlarda son dönemdeki piyasa oyunlarına kıyasla ismini duyurmuş başarılı oyunlar ama Şener Şen faktöründen dolayı ona oy verdim.

0|0
    0|0
  • Prodüksiyon olarak alice tabi ki. Ama derinlik ve gecekten bir usta oyuncu seyretmek için zengin mutfağı.. ama hediye kürk mantolu madonnya 🤦‍♀️ neysee !!!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Sabahattin Alinin başyapıtlarından birisi olan Kürk Mantolu Madonna'nın tiyatroda izlenilmesi daha zevklidir. Tabiki Kürk Mantolu Madonna diyorum. Sabahattin Alinin betimlemeleri ve psikolojik tahlilleriyle birde tiyatro sahnesiyle buluşması müthiş...

0|0
    0|0
  • Şener Şen yılların tecrübesi ve yeni nesillere göre halen fark atabilecek bir tiyatrocu/oyuncu. Evet Ozan Güven, Ezgi Mola onların da hepsinin kalitesinden şüphe edilemez ama ben Şener Şen'in bulunduğu işin daha kaliteli olduğu taraftarıyım.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

104132
  • şener şen gibi bir usta varken başka birisine oy vermem..
    zengin mutfağı..

0|0
    0|0
  • Zengin Mutfağı

0|0
    0|0
  • Zengin mutfaği sinemaya da aktarıldı. Cok eski yillarin sosyal ve siyasi yapisini anlatıyor. O gün neden bahsedildiyse bugün yaşanıyor. O mutfakta sadece bir ev halki ve bir köpek için yemek pişirilmiyor. O mutfakta türkiye'nin resmi çiziliyor. Fakat daha bir sürü harika oyun vardi. Burada onlari neden göremedik?

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim😟 en son yazın Uygur kardeşleri izlemistim.. ama benim adım Ahmet ise bu hafta herkese indirimli biletler varken kacirmam Ankara'da güzel bı oyunu.. yoklukta oldugumuzu hatırlatan soru için teşekkürler.. oyun şener ustaya😇

0|0
    0|0
  • Tiyatro metnini en iyi ortaya çıkaran şey, o oyunu sahneleyen oyunculardır. Şener Şen çok çok ağır basıyor diğer kadrolara nazaran. Bu yüzden cevabım 'Zengin Mutfağı'

0|0
    0|0
  • Zengin Mutfağını seçtim çünkü Şener Şen'in oyunculuğunu her zaman beğenmişimdir.
    Ayrıca lütfen beni bu kuranın dışında tutun çünkü ben Mersin deyim ve İstanbul'a gidemem. Başka birinin benim yüzümden bu oyunu kaçırmasını istemem.

0|0
    0|0
  • Şener Şenin yine bir muhteşem performansını görmek için sabırsızlanıyorum. Gidenler tek kelime ile muhteşem dediler, Tecrübe yine kendini göstermiş.

0|0
    0|0
  • Alice müzikalinde gözüm kaldı, biletler çok erken tükenmese gitmek istiyordum. 🤩
    KS yi son zamanlarda bu kadar aktif görmek çok mutlu ediyor. Üyelerle olan etkileşim yüz güldürücü. 🤡

0|0
    0|0
  • Zengin mutfağı. izleyiciye tiyatroyu dolu dolu yasatirken bir yandan da toplumdaki yerimizi tekrardan dusundurtuyor bir oyundan daha ne beklenir bir de böyle bir ustayla :)

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'nin yeni okuduğum kitabı mükemmeldii "kürk mantolu Madonna"

0|1
    0|0
  • Alicenin müzikali tiyatrosunu izlemedim ama izlemek istiyorum oyuncuları sağlam ve sevdiğim oyuncular olduğu için eminim çok güzel bir tiyatro ortaya çıkmıştır👍❤

0|1
    0|0
  • Zengin Mutfağı ve Kürk Mantolu Madonna arasında kararsız kaldım. Aslında hepsi de güzel görünüyor. Ama zenginin mutfağı diyorum.

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel ve cok kaliteli oyuncular var. Fakat Şener Şen diyince akan sular durur benim icin..

0|1
    0|0
  • Sabahattin alinin en sevdigim eseriydi kürk mantolu madonna okuduğum en guzel romandi diyebilirim maria puder ve raif efendinin aşkına hayran kaldim keein harika olcak 💜

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna'yı hep merak etmişimdir. İsmiyle bile ilgi çekici :)
    Alice Müzikalinde de pek çok iyi isim var.

0|0
    0|0
  • Zengin Mutfağı ile Don Kişot'um ben arasında kaldım ama Zengin Mutfağı diyorum :)

0|0
    0|0
  • Yeni oyunculara da fırsat verilebilir tabi ki de. Ve oynadıkları oyun da çok naif bir aşkı anlatan oyun.

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna demek istiyorum.
    Daha yakın bir seçenek geldiğini için böyle demek istedim.

0|0
    0|0
  • Don Kişot'um ben dedim. Kendine özgü ilginç ama bir o kadar derin düşünceler besleyen bir karakteri barındırdığı içindir herhalde.

0|0
    0|0
  • 500 tane normal üye 10 tane fenomen görüş yazmış ama tabiki oylama adı altında alavere dalavere çevirip fenomene çıkarttırdınız dimi oylama sonucu o bileti?

0|0
    0|0
  • Alice bu seneye baya iyi damga vurdu ama diğerlerini eş geçmek mümkün değil Konular, oyuncular ve prodüksiyonlar hepsinde de süper seç beğen git izle:)

0|0
    0|0
  • Don Kişot'um Ben der susarım.😍
    Bence yılın değil yılların en iyi tiyatro oyunu.

0|1
    0|0
  • Alice harikalar diyarında tabi kii ezgi molaya sebep ❤️

0|0
    0|0
  • Seçmesi oldukça zor oldu gerçekten.. Ama bence Alice Müzikali...

0|0
    0|0
  • Bir tiyatro da müzikal her zaman daha çok dikkatimi çekmiştir.

0|0
    0|0
  • Gerçekten tiyatro ile İlgim yok o yüzden bir fikrimde yok

0|0
    0|0
  • I tottaly do not like theater. Absoultly that is not my style or art.

0|0
    0|0
  • Şener Şen var ve bu oylama da %24 almış , üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • Bence her sanatçının kendine has bir kişiliği var hepsi çok iyi her birini anlatmaya kelimeler yetmez don kişot oyunu nü izledim gerçekten çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna'yı birkaç kez okudum, çok anlamlı. Oyuna gitmeyi de isterim. :)

0|0
    0|0
  • Gülmek istersen bunu izliyeceksin ama haykırarak degil zengin mutfağı deyjnce akla pastırma falan geliyor ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Seçenekte yok ama Ferhan Şensoy un Ferhangi Şeyleri bence rakipsiz.

0|1
    0|0
  • hic birini izlemedim şener şen in oyunculuğunun hatrina
    zengin mutfağı dedim

0|1
    0|0
  • Zengin Mutfağı çünkü Şener Şen var, severim kendisini.

0|1
    0|0
  • Bence hiç biri , benim oynuyacağım tiyatro en güzel tiyatro olacak insallah

0|0
    0|0
  • Ne bileyim abla fakirim ben hiç tiyatroya gitmedim ki varoşum ben varoş

0|0
    0|0
  • Çok istiyorum lütfen lütfen lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna'yı okumuştum, oynuna gitmedim hiç ama bence en iyisi o dur.

0|0
    0|0
  • kardeşim seçti. Hissediyorum "Don Kişot' um Ben" e gitmeyi çok istediğini.

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonanın kitabını okumuştum. Bence tiyatrosuda iyidir

0|0
    0|0
  • Şener Şen gibi usta varken öbürlerine önünü ilikleyip saygı göstermek düşer.

0|0
    0|0
  • Don Kisot'um Ben ile Zengin Mutfagi arasinda kaldim. Ama Don Kisot 'um Ben diiyooruuummm❤❤

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama tiyatroda her xaman oyncu önemlidir diye düşünüyorum şener şen...

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemedim ama Şener Şen usta var. Dolayısıyla Zengin Mutfağı diyorum.

0|0
    0|0
  • Ölmeden önce canlı izlemek istediğim tek aktör sanırım

0|0
    0|0
  • Bilet fiyatı 90 lira olan şeye tiyatro denmez. En fazla şey denir

0|0
    0|0
  • Tiyatro ile uzaktan yakından alakam yok benim
    #gadası

0|0
    0|0