Hukuk bölümü hakkında?

hukuk hakkında bir sorum olacak. ben üniversite okuyorum ama hukuk okumayı çok istiyorum. adaletten geçiş olur dediler. fikri olan var mı, nasıl yapabilirim? teşekkürler şimdiden.

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Adaletden olabilir ama dersleri sıkı tutman gerekir bide 3 sınıftan her üni. yapmıyor 1 sınıftanda başllıyanı var 3 sınıftan başlatanı tekrar sınava girseniz nasıl olur

1|0
    0|0
    • sağolun. sınavsız da olabilir. sınavsız girmek daha mı iyi olur sizce?

• Bence dgmi daha zor ygs lysmi daha zorluklarını araştırın ona göre verin eğer tercihiniz dgsden olursa Açık öğretimden adalet okuyun şuanki üni. devam edersiniz 2 sene sonra biter hukuğa geçiş yaparsınız ama beklemek istemiyorum derseniz ygs lys girmenizi öneririm

• teşekkür ederim^^

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• DGS'ye giriyorsun.

1|0
    0|0
    • e biraz bahsediverseniz? sağolun.

• adaletten hukuka geçmek için insanlıktan cıkman gerek :D yani not ortalaman falan astronomik sayılarda olmalı

1|0
    0|0
    • herkes neden böyle diyo:(

• başarırsan evlenirim lan seinnle :D helal olsun

• (:

• Hukuk zor ya :// çok ezber istiyo

1|0
    0|0
  • Ben hukuk okuyorum direk girdim ama epey zor cok calisman gerek kafan corba oluyor

1|0
    0|1
  • adaletten geçiş var ama çok zor ve sınırlı sayıda

1|0
    0|0
  • kuzenim okuyo zor diyo :D

1|0
    0|0
  • siyaset hukuk bu ikiside iğrenctir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU
    16. YILLIK EMEKLİ EMNİYET MENSUBU GÜVENCESİ İLE ÇALIŞMLARIMIZI TÜRKİYENİN 81 VİLAYETİNDE AKTİF OLARAK SÜRDÜRMEKTEYİZ. SIRASIYLA YAPILAN ÇALIŞMALAR AŞŞAĞIDAKİ ANA BAŞLIKLAR ALTINDA TOPARLANMIŞ OLUP MEVCUT RESMİ SİTEMİZİ SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK YAZARAK GOOGLEDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

*EŞ TAKİBİ
    *KİŞİ TAKİBİ
    *SEVGİLİ TAKİBİ
    *TEKNİK TAKİP
    *SANAL TAKİP
    *FİZİKİ TAKİP
    *ADRES TESPİTİ
    *BOŞANMA DAVASI ÖNCESİ DELİL TOPLAMA
    *KAYIP ÇOCUK VAKASI
    *VARİYET TESPİTİ
    *MALİ ANALİZ
    *HUKUK DANIŞMANLIĞI
    *HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK
    *FİZİKİ VE BİLİŞİM SUÇLARI

SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

ÖZEL PROGRAMLARLA TELEFON DİNLEME VE KAYDI MÜMKÜNDÜR !!!

0|0
    0|0
  • Bırakın artık Hukuk'u her yer torpilli hukukçulardan geçilmiyor lan. Sinan Çetin'in sunduğu programda Yeditepeli kız öğrencisi TBMM'sinin açılışını cevaplayamadı.

0|0
    0|0
    • banane sinan çetinden allasen.

• evet ama çok zor bir sınavvvv

1|0
    0|0
  • 2 yıllık adalet bitince dikey geçiş sınavına giriyorsun huku 3. sınıfta başlıyorsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;