Sahaflardan kitap alır mısınız?

Sahaflardan kitap alır mısınız?

Sahaf gezmeyi sever misiniz? Sahaflardan kitap alır mısınız?

1|0
1622

En İyi Erkek Görüşleri

• Ankara da bulunduğum sürece, özellikle bazı kitapların ilk baskılarını almak için gezerdim.
    Diğer ilgimi çeken ise daha önceki okurların kitaplarda bıraktığı izlerdi.
    Evet, sahafları severim gezerim. Ama şimdi bulunduğum yerde sahaf pek yok maalesef.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Eskisi kadar sahaf kalmadı ki 😔 Severim tabiki.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1420
  • Sahafları seviyorum. Ama eski tatları kalmadığını düşünüyorum. Piyasanın ağır şartları içerisinde ayakta kalmaya çalışıyorlar. Buda fiyat olarak yansıyor alıcıya. Ülkedeki kitap okuma oranını düşündüğümüz zaman da bu platform içerisinde gün geçtikçe azalıyorlar.

1|0
    0|0
  • Piyasada normalde 14 tl olan bir kitabı (2012 basımı) kitapçılarda kalmadığı için sahaflarda 70 tl gibi bir fiyata satıyorlar. Benim aklım almıyor bu durumu, ucuz kitap bulmak için gittiğim her sahaf antikacı gibi davranıyor. Bu kan emici kafada olmayan bir sahaf bildiğiniz varsa önerinizi bekliyorum “KS” dostlarım, bıktım.

1|0
    0|0
  • Evet alırım, param olmasa bile girerim gezerim en güzelide o değil mi sahaf gezmek, oradaki kokuyu huzuru almak. En kötü ordakı sahafın muhabbetıne gıderım yine giderim sahaf dedıgın ınsan muhabbetı seven konusmayı bılen ınsandır patavatsız degıldır gıdın muhabbet edın kıtap almıcaksanız bıle

2|0
    0|0
  • Çok severim. Hem uygun fiyatlı oluyorlar, hem de daha önce okuyan kişinin içinde notları falan oluyor ya da mektup yazmış içinde buluyorum falan çok seviyorum

1|0
    0|0
  • gezerim kitapta alırım ama artık satılmayan kitapları sadece hali hazırda basımı olanları okunmamış almayı tercih ediyorum kitaplarıma karşı özenliyim çünkü

1|0
    0|0
  • Çok uzun zaman oldu. 18-23 yaşlarındayken en büyük hobilerimden biri kadıköy akmar pasajına girip sahafları saatlerce gezmek olurdu. O hafif küf koksuyla birlikte karışmış olan kitap kokusu beni oldukça cezbederdi. Saatlerce o koku içinde kalırdım. Ayrıca Lise-Üni öğrencilerinin uğrak yeriydi, bulamadığı ya da parası yetip alamadığı kitapları oradan temin ederlerdi. Aradıkları kitapları bulduklarındaki yüz ifadeleri, mutlulukları paha biçilemez. Sahafların benim için önemi/hatırası çok ayrıdır. Şimdiki modern kitap evleri sahafların katilidir.

1|0
    0|0
  • Çok severim almayı ama eski sahaflar kalmadı maalesef. Çok az sahaf var eski kitabın değerini anlayabilecek.

1|0
    0|0
    • Eski kitabın kokusu , sararmış kitaplar, kitapların kenarına alınmış notlar, kimler okudu , ne duygu halleri içinde okundu o kitaplar. Hep ilgimi çekmiştir.

• Kesinlikle genelde tercihlerimi sahaflardan yana kullanırım hatta..

1|0
    0|0
  • Kitapların arasında yaşıyorum zaten. Gerek yok sanırım.

1|0
    0|0
  • ooo candır onlar hele o kitap kokusu.
    edebiyat fakültesi mezunuyum nasıl sevmem :)

1|0
    0|0
  • Alırım güzel de oluyor ne hazineler saklı oralarda

1|0
    0|0
  • Aldigim oldu daha once

1|0
    0|0
  • Hayır ilk ben okumalıyım öyle bir takıntım var

1|0
    0|0
  • Uzun süre oldu uğramadığım