Neden bizden bir Da Vinci Şifresi çıkmıyor?

Buna engel olan nedir, kimdir? Neden bizden olmuyor olabilir?

Neden bizden bir Da Vinci Şifresi çıkmıyor?

2|1
612

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar beyinlerini basit seyler icin kullanmaya basladi. Resim cizmenin siir yazmanin onlara birsey kazandiramadigini bildiklerinden ne sanatciya nede sanata deger vermiyorlar. Umursamiyorlar! Eskiden öyle miydi? 19 yasinda olmama ragmen ben keske Cemal Süreya'nin yasadigi donemde dogsaydim diyorum icimden bazen. Çünkü o zaman siir yazarak insanlarin ruhuna dokunarak yasamak mumkundu. Bir da vinci şifresi cikmaz bizden üstat...

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Çıkmaz olur mu?

İş yerinde başkasının üzerinden geçinip kaytaran ve yine çalışanı ispiyonlayıp onun üzerinden prim sağlayıp yükselen kesimde dünya lideri olabiliriz. 😄

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

510
  • Okumayı ve araştırmayı sevmediğimiz için..

0|1
    1|0
  • Dünyaya yüzyılda bir gelir böyle dehalar.
    Bizim de yetenekli sanatçılarımız gelip geçti bu topraklardan ama ne yazık ki değeri bilinmedi.
    Çünkü bu toplum, bu millet sanata değer vermez.

1|2
    0|0
  • Bizden de Matrukçu Nasuh, Mimar Sinan çıkmış. Matrukçunun minyatürleri hala örnek gösterilir. Mimar Sinanın Raylı sistemlerini daha bir kaç sene önce çözebildiler.
    İslam'da resim yasak olduğu için bizde resimli eserler yerine mimariye önem verilmiş. Fakat o da Avrupadaki kadar gösterişli değil.
    Biz Türkler hep mütevazi yaşamışız şimdiye kadar...

2|2
    0|1
  • Şimdi bunun izahı taa tanzimattan günümüze detaylı bir inceleme yapılıp sebep sonuç ilişkisi kurularak açıklanır. Bunu da burada kimse yapamaz. Neden yapamaz? Sizce neden? Bence önce bu sitedekilerden başlarsak daha kolay ilerleyebiliriz. Hatta koskoca Türkiye'ye gelesiye kadar herkes başkasına 'neden?' sorusunu sormak yerine kendine 'nasıl?' sorusunu sormakla başlarsa çok çok daha kolay ilerlenir.

0|1
    0|0
  • 200 küsür yıl matbaa yasak, heykel, resim günah. Sanatla uğraşacağına fetihle uğraş. Ayasofya’yı 1000 yıl sonra Süleymaniye diye kopyala. Gayri müslimler olmasa mimar bulamayacağız. Şu halimize şükür.

0|0
    0|0
  • Roman türü bizim edebiyatımıza Avrupa’dan çok sonra girdi...

0|0
    0|0
  • Belkide çıktı ama biz anlamadık

1|1
    0|0
  • Biz saf milletiz.

0|2
    0|0
  • O kadar cahilimki onun ne olduğunu bile bilmiyorum

0|2
    0|0
  • Bizimkiler anca gta şifresi çıkarsın.

0|1
    1|0
  • Çıkmaz

0|1
    0|0
  • bu konuda cahilim

0|1
    0|0
  • Akıllar belden aşağı çalışıyor da ondan.

0|1
    0|0
  • Sifresizis

0|1
    0|0
  • Hayat

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...