Kitap satın alırken 'bestseller' olanlara karşı bir ön yargınız oluyor mu?

Kitap satın alırken 'bestseller' reyonlarına karşı bir ön yargınız oluyor mu?
Genelde boş kitaplar görüyorum bestseller olarak :/
kitap satın almak
kitap satın almak
#obsesifpollyanna

0|1
2111

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2111
  • Ön yargılı değilim. Mutlaka takip ederim. İncelerim. Kendime yakın bulduklarım var ise, merak ettiğim bir iş ise alıp okurum... Örnek vermem gerekirse, dünya çapında çok satmış olan 'Secret' kitabını, çok popüler olduğu dönemde bir kitapçıda incelemiştim. Benim için hiç al benisi olmadı. Alıp okumadım. Merak etmedim. Ama bu kitabı okuyup, gerçekten benimseyen ve bu konuda olumlu görüşlere de asla karşı koymadım... Herşey göreceli bu hayatta... Saygı duymak gerek.

0|0
    0|0
  • Bestseller almıyorum. Genelde satışı arttırmak amaçlı kullanılan bir yöntem olduğunu 1 2 kitabı alarak farkettim. Belki benim tarzıma uygun bir kitap değildi bilmiyorum ama üzerinde "New York Best Seller" veya "X kitabının yazarından" yazarından yazan kitapları almıyorum. Onun dışında kendi ilgi alanımda olan kitaplardan ayda 2 3 tane alıyorum

0|0
    0|0
  • Aklınızda uzun süre kalan güzel kitaplar var mı? Önerin lütfen.

0|0
    0|0
  • Artık ergen kitaplarıyla doluyor sanki oralar. yazarını biliyorsam o ayrı tabi

0|0
    0|0
  • Kitap severler çok bakmazlar öyle şeylere. Ama kitap okumaya yeni başlayanlar etiketten çok etkileniyor

0|0
    0|0
  • Açıkçası benim de aşırı bir ön yargım var. Hele ki tanıdığım bir yazar değilse o kitabı tamamen görmezden geliyorum.

0|0
    0|0
  • Herkesin yapıştığı, çok beğendiği şeyler bana her zaman itici gelmiştir. Buna filmler de dahildir.

1|0
    0|0
  • Bestellere bağlı, the martianı veya zamanın kısa tarihini çöpe mi atalım. Sen Türkiye besteller e balmışsın sanırım

0|0
    0|0
  • Evet, özellikle popüler kitapları okumayı sevmiyorum. Para için basılmış , içi boş geliyor öyle kitaplar.

2|0
    0|0
  • evet oluyor çoğu kitaplar süs niyetine konulmuş gibi

0|0
    0|0
  • belkide sen boşsundur belli mi olur :S ilgimi çeken kitap olursa alıyorum hangi rafta olduguna bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen benim oluyor
    Diyorum ki ful reklamla şişirilmiş kitaplar bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Bayadir kitap almiyorum betseller olanlardan almisligim var tirt cikti

0|0
    0|0
  • On yargım yok ama bestseller olursa biraz daha dikkatimi ceker

0|0
    0|0
  • Ön yargım yok, çünkü bazı bestsellerlar gerçekten çok kaliteli kitaplar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Ben daha çok eski yazarları seviyorum

2|0
    0|0
  • Bakmıyorum bile.

0|1
    0|0
  • Derken, anlamadım?

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Yoo.

0|0
    0|0
  • Evet hiç almam

0|0
    0|0
  • Kitaplarımı satıyorum bu ara daha çok

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor

0|0
    0|0
  • Yo ruh halime bagli

0|0
    0|0
  • Hayir olmaz

0|0
    0|0
  • Ne için okuduğunda bağlı

0|0
    0|0
  • değerli bir kitap

0|0
    0|0
  • Uaun zamandır kitap almıyorum

0|0
    0|0
  • Bestseller e bakmıyorum

0|0
    0|0
  • olmuyor

0|0
    0|0
  • Ben kiıyada köşede kalmış seylere daha çok meraklıyımdır. Herkes tarafından okunan ya da çok okunan kitap gerçekten o kadar iyi olmayabilir. Cogu insan popüler diye gösteriş olsun diye alıyor. Gercekten kıyıda kalmış ama çok okuyanlardan 10 kat daha iyi kitaplar çıkabiliyor tabi seçmeyi bilirsen

1|0
    0|0
  • He ya hiç sorma, çoğu beş para etmez içerik bomboş

0|0
    0|0
Yükleniyor...