Akp li yetişkin bireyler; bunları nasıl hazmediyorsunuz?

Yetişkin bir birey,bir insan olarak başka biri tarafından ; kaç çocuğunuz olması gerektiğine,neleri giyeceğiniz neleri yiyip içeceğinize,hangi tv kanalını izleyip hangi gazete ve kitabı okumanıza, nelere inanmanıza, hangi internet sitesine girmenize karar veriliyor bunları nasıl hazmediyorsunuz?

0|0
1226

En İyi Kız Görüşü

• O saydıklarına karar veriliyor.Kızlı erkekli kalamazsınız deniyor.İşsiz kalıyoruz ona bişey diyen yok.Sınav soruları satılıyor emeğimiz çalınıyor.Birlik olmamız gereken zamanda bile kardeşi kardeşe kırdırıyorlar.Ata mızın adını her yerden silmeye çalışıyorlar. Ama Atatürkçü düşünceyi hiç bir zaman yok edemeyecekler.Sahi akp li olmak için neyin kafasını yaşamak lazım acaba ben de hep merak ederim

4|8
    2|4
    • tebrikler...

• kendi çamurlarının içinde boğulmalar haberiniz yok troubledman

• troubleman lafa değil icraata bakıyoruz.Ülke gelişmiyor gelişen tek şey birilerinin ayakkabı kutuları

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence onları aşın artık ülke satılmasın diye dua etmelisiniz..

3|6
    2|5
    • sattı çoktan satacağını üstüyle de haramilik kudu herif

• Keşke sadece bu kadar basit diktalarla kalsa yaptıkları, cahil insanları din kisvesi altından dolandırıyorlar. Hırsızlık, kişisel haklara tecavüz, dolandırıcılık, çirkeflik her türlü pislik var. O akp yi destekleyen senin çevrendeki modern kesim el altından para götürüyordur ya da vardır bir çıkarları onların derdi para yoksa emin ol senden benden daha iyi biliyorlar daha ortaya çıkmamış nice şerefsizlikleri.

5|4
    1|3
    • 25 martta tüm foyası çıkacakmış

• Emin ol bugun muhsin yazicioglu olsaydi o alirdi,ama malesef.Kirli oyunlar donuyor

• adamın biriyle konuşuyorum bana diyor ki ; herkes çaldı hakkıdır sen bu adama ne dersen de boş kapatmış zihnini...Fazla basılan oy pusulaları ,evlere gelen fazladan seçmen kağıdı suriyelilerin T.C vatandaşı yaptırılması hepsi tezgah...

• benim icin bu böyle gerisiyok link

0|4
    0|0
  • karılarını altlarından alsalar sesleri çıkmaz emin ol . bu kadar da haysiyetsizler malesef .

7|5
    2|6
    • görmeyeceğim duymayacağım ses çıkartmayacağım tüm dünyaları bundan ibaret

• sen neyn mantıgından bahsedıosn ya da hangi küfürden ? RTE'ye karımı veririm nolcak diyen bizzat adamlar biliorumki adam sıfatı ağır bile gelir.. ben genelleme yapmıorm olanı söledm çoğunlukta böyle ve zhniyet gelişmiyor sen geçmişsin burada bana laf yapıosn hey babam heyy.. yazık lan harbıden o adam böyle herkesi arkasına alarak harbıden de her haltı yer . Hadi hayırlısı yorum atma istemiyorum iyi geceler .

• kimseye kimsenin hakaret ettiği yok belki de senin bir beynin olduğunu hür irade sahibi olduğunu bile hatırlatıyoruz

• bunları yaşatıp ya da yaşayıp sonrada demoratik bir ülkeyiz, düşünce özgürlügü bilmem ne var demesi ya da demelerinden ben utanır oldum mk. Ya sandıkta halledin ya ayaklanalım, her türlü çözüme açıgım şu noktada

3|2
    2|3
    • "e" eksik.. Ama genel bir gelişme var. Birkaç basit hatayı söyleyip moralini bozmuyorum..Başarılarının devamını diliyorum...

• Çünkü düşünmek istemiyorlar. Kendi benlikleri olmasın. Hep birileri onlar yerine karar versin. Onlar da o karara hep uysun. Özgür bir birey olduklarının bilincinde değiller.

2|3
    2|1
  • onlar sesini çıkarmıyo da peki sen neden bu sessizliği hazmedemiyosun? sanane canım bırak ne yaparlarsa yapsınlar. sen de geç devlet başına sen de ortaya bir laf at millet yapsın. sen o adamın yerinde olmak istemez miydin?

0|3
    6|3
    • bu adam banane diyenler yüzünden bu ülkeyi bu hale getirdi

• kimin ne yaptığıyla inan ilgilendirmiyorum. ama durup da bir bakınca adam siyaset yapmak için doğmuş yerlere batıyo ama yine de ayağa kalkmayı biliyo.. işte tamam daha bunun altından kalkamaz derken dahda güçleniyo.. particiliği bir yana bırakalım.kişilik olarak afedersiniz kimse sidik bile yarıştıramaz.. şunu da söyleyim..o adamı başarılı yapan ''bana ne''zihniyeti falan değil..karşıt partilerin beceriksizliği ahmaklığı. Parti tutmam.chp ye de zamanında gelen adam gibi bir adam gelsin gör şahlanmayı

• Çemberin dışı-dış kapının mandalları-afyonları patlamadı henüz

Merkezden çembere çizilen yarıçap üstündeki paranın kapitalizmin küçük burjuva alemlerindeki cambazları.

Körler sağırlar sermayeyi ağırlar.

1|1
    4|4
  • Bakıyo sizin gibi dingiller interneti bile nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyor herşeyi hak ediyorsunuz

1|3
    6|7
  • o hizmet yaptı hizmet kusura bakma ama bir twitterın kapanması kime oy vereceğimi değiştirmiyor oyumuz yine ak partiye

2|3
    3|5
    • Ne hizmeti yapti ? :) Hizmet tabiki yapacak. Adamin isi, bir kisi hizmet yapsin diye iktidara geliyor zaten.

Yaptigi hizmetlerede yakindan bakarsak birboka benzemiyor.

• Got kiliyik goott huloooggg

• gidin kümeste ahırda yaşayın otbeyinliler

• Oyum akp ye :D Ohhh olsun .Twitter'dan sonra facebook Ohhh Ohhh. Adam icratci siz

Twitterci :D. Adam kapatiyo siz tüm gün twitter atın .Ohhh oh

2|6
    10|9

Erkekler Ne Diyor 26

• Bak cevap yok adam gibi görüyor musun, gizlenip cevap veriyor adamlar niyeyse ? bir anket yapıldı sitede % 60 neredeyse akp ye vericek ama bak cevap yine yok.Bide gitmişler 1 puan vermişler ya kardeşim yazık günahtır ya. Şuç sende ama , Verilen kömürler nasıl ? yapılan yollardan memnun musunuz ? Artık yağ sırası beklemiyoru neler düşünüyorsunuz ? gibi sorular sorucaksın cevap alırsın o zaman. Cahili cuhelayı kandırarak herkezi sömürdünüz be. Benim babamın , yakınlarımın en ufak parası cebinize haksızca girdiyse haram olsun

5|3
    1|4
  • akp olmayınca sanki türkiye çok normaldi birbirinizi galyana getiriyorsunuz başka bir şey yok

2|6
    2|4
  • öncelikle günün aydın olsun arkadaş...

açıkçası hazmetmekmi oluyor bilmiyorum elbette yanlışları var buda insan hatalar pek tabi yapıyor bunu kimse inkar edemez ma birde şu pencereden bakmak lazım yapılan yollar kurulan sağlık ocakları hastahaneleri herşeye kolay erişim kimileri inanmasada ekonomik krizin ''teğet'' geçtği bir ülkeyiz yapılan fazlasıyla hizmette var aslına bakarsan şimdi sen diyebilirsinki yapacak tabii amacı ne sonucunda ülkeye himet edecek demii o eskiden çokk güldüğümüz kemal sunal filmleri hatırlamısın? hani mahalleler çöplükten geçilmez analarımız sırtında kovalarla su taşır doktorlar insanlara hayvan gibi yaklaşır vs.vs. bunlar kimlerin zamanında idi onu hatırlarsın insanlar zamanında okadar çok ötekileştirlmiş okadar çok hizmet edeceğiz diyip kandırılmışlarki şuanda yapılan en ufacık birşeyi bile fazlasıyla büyütüyoru çünkü o dönemleri yaşayan bilir şurada bakıyorum kimisi ya giydiriyor ya da destek çıkıyor insanları kutuplaştırmak çok gereksiz ne kadar kötü olursa olsun senin ülkenin ''BAŞBAKANI''sırf bunun için saygı duymalısın elbette eleştıreceksin bunu yapmazsan vatandaş olamazsın ama eleştrinin boyutunu dozajını iyi ayarlayacaksın umarım anlatabiliyorumdur saygılarımla...!

1|0
    0|1
    • en iyi bildikleri iş halkı kutuplaştırmaksa, kendine oy verenleri besleyip vermeyenlere sanki düşman ülkelerin insanı gibi görüyorsa ben bu adama neden saygı duyayım. Sen belkide bu adamların içindesin bu baskıları görmezden gelebilir kulak arkası yapabilirsin . Adam çıkıp konuşuyor öğrenci kredileri 45 liradan 300 lira yapık diyor. AMA pahalılık da kat kat fazla oranda artıyor. Alım gücünü arttırdık diyor millet kredi borçlarından taksit borçlarından bir bir intihar ediyor .

• soru hatalı...akapeli olupta yetişkin birey olmak tamamen tezat...akapeli ancak ve ancak güdülmekten hoşlanan kaval sesine müptela koyun sürüsüdür...beyni örümcek ağlarıyla dolu kulakları hurafeden başka sese kapalı yobaz takımıdır...

2|6
    1|4
    • Sende koyun sürüsunun köpegisin hAvlamaya devam et belki bir kemik veren bu.lunur:)

• hadi erkek bir derece destekleyebiliyo diyelim.peki tüm adı sanı vasfı elinden alınan her hakkı yasaklanan sadece doğurma aracına dönüştürülen kadın nasıl destekleyebiliyo bu ortaçağ skolastik çakması recep efendiyi?

• Ne diyonuz siz ya meslek okullarina kat sayi uygulamasi varken, başörtusu sebebiyle temel egitim hakki elinden alinirken, yaşam. Haklarina mudahele olmuyorda şimdimi oluyor. Geçeceksiniz bu ayaklari kim kimden hangi kanali gazeteyi izlettirip okutmalmiş

2|4
    0|5
    • Sen teyyp öncesi dönemleri diyorsan o zamanlar da; babalarımız abilerimiz iktidar kim olursa olsun yasaklara dayatmalara karşı çıkıyordu şimdi nöbet bizlerde

• Hak ediyorlar açık ve net daha bunlar başlangıç mantıklı olgun bir insan yaşam tarzına müdahale edilmesine izin vermez zaten o kadar kaset kayıttan sonra halen istatistiklerde Akp kapıyorsa oyları bu millete müstahak

1|4
    1|2
  • ABD nin ılımlı islam politikasının eserleri bunlar. ıslımlı islam rejimi laikle ters düşen bir rejimdir. önce laikliği sonra milli birliği oluşturan herşeyi T.C, Andımız vb unsurları kaldırma çabalarını daha önce mısır'da fas'ta tunus'ta libya'da ve daha birçok ortadoğu ve kuzey afrika ülkelerinde gördük tvden seyrettik amerikaya müslümanım diyen herkes ve insan olan herkes lanet okudu. şimdi aynı şeyler burada oluyor bunu yapan seçtikleri hükümet alkış tutuyorlar. hadi bir kısım cahil okumadı görmüyor. bilgisi olup seyirci olanlara ne demeli. anlaşılan bu yolsuzluk genel genel...

0|2
    1|2
  • Asla Atatürk düşmanı değilim ama objektif bakmak gerekirse:

Cumhuriyeti kurduğunda Atatürk;

Başa takılacak şapkaya, konuşacakları dile, giyecekleri kıyafete, Hatta davranışlarına kadar kitap çıkararak belirledi. Sence o insanlar nası hazmetti? Onlar zamanında hazmetmese belki şuan oturup atıp tutamıyor olacaktın,hayatta bile olmayacaktın. Ve Erdoğanın yaptıkların bunların kaçta kaçıdır?

0|2
    0|1
    • Göz mü yumalim simdi ? Unutugun ama Atatürk yeni bir Devletin kurucusudu ve her Devlet kan ve siki baskilan baslar.

Biz suanda sözde özgür ve gelismis Demokratik bir ülkede yasiyoruz. Sen bu cagi Cumhurriyetin ilk caginlan kiyasliyorsan vay sana.

• %50 yetki verdiyse tivitter diye ağlamayacaksın,oturup yaşasın demokrasi diyeceksin ozaman.göz yummayacaksın demokrasiyi hazmedeceksin

• Biraz psikanaliz onlara iyi gelir bence.

0|1
    1|0
  • Birader bende AKP'Liyim sadece adamın dış güçlere karşı stratejisini yönetim taktigini begendigim için adam size silah zoruyla 3 çocuk yapın demiyo onlar sadece tavsiye bu gün Kemal kılıçdaroglu mersini akp den alacagız bu yıl diyor ama salak bilmiyor ki mersine chp bakıyor seçim otobüsünde millete bozkurt işareti yapıyor bu kadar beyinsiz bir adam bahçeli desen o biçim Rahmetli MUHSİN YAZICIOGLU yaşasaydı o gelsin isterdim ama maalesef şuan en iyisi AKP

2|2
    0|6
    • dış güçlere karşı olan strateji planını eline yine o dış güçler veriyor zaten danışıklı dövüş .Silah zoruyla çocuk yapın demiyor ama silah zoruyla çocukların gençlerin yaşamlarını ellerinden alıyor

• ya bırak gardaş ne pisligi ya biraz geçmişi araştır akp den önceki yaşam şartlarına bakta konuş ya diger ülkeler gelişiyoz diye adamın ayagını kaydırmak istiyo bu kadar cahil olmayın kanmayın her duydugunuza gördügünüze ya erdogandan önce hanginiz özel hastaneye girebiliyodunuz hanginiz devlet hastanesinde işlerinizi 1 günde hallediyodunuz nankörlük etmeyin ya..

• Türkiye nerde gelisiyor lütfen ? AKP altinda kadina karsi siddet 1400% artti. Dis borclar tam 3 katina cikti.

Egitim seviyesinin icine edildi, ve daha neler.

• insan bir hayvana ortalığı pisletiyor diye kızabilir mi kızarsın da o hayvan bunu anlayabilir mi . o hesap

2|1
    1|0
  • Biz doğu kültürü ile yetişmiş insanlarız ... Biz ancak dayaktan, sopadan anlarız... Vur Erdoğan vur... Adam eşek olunca, semer vuran çok olur...

0|2
    0|1
  • Peki siz her seçimde %52'yi nasıl hazmediyorsunuz? Bence biraz siyasi görüşlere saygılı olmayı öğrenin.

1|0
    0|4
  • Bu dediklerini Zorlamamı Tavsiyemi olarak alıyorsun, Sana 3 çocuk yap diyince mecburmusun ?

1|2
    0|5
    • tavsiyeyle zorlamanın söyleyiş tarzları farklıdır bir bak bakalım başçalan nasıl söylüyor

• hırsız diyenler aynaya karşı konuşuyorlar ondandır, bu edebiyat bitmez kedi ulaşamadığı ciğere mındar der mantığı ulaşamadığım yapamadığım olamadığım yer kötüdür mantığı, bundan çok ucuz düşünce, çok basit seçimde kazanın siz yönetin o kadar basit hırsız dediklerinizi o zaman istediğiniz gibi yönetir yargılarsıznız ?

• merak etme yakındır dediklerin eğer kaçmazsa adam öyle sıkıştı ki orayı burayı kapatmak la uğraşıyor ona buna saldırıyor madem hırsız değil 5 dakkasını almaz ispatlaması ama günlerdir kaçıyor bir 5 dakkalık işten..benim hakkım haram olsun ben asgari ücret zammının %1 - % 3 mü yapılacak diye 1 hafta tartışılan ülkenin başındaki adamın hala 5 dakkalık işten kaçmasına akıl sır eerdiremiyorum ki buda j-hırsız olduğunun kanıtır..birde senin gibiler çıkıp hala bu adamı savunuyorsunuz

• Bunlar benim istediklerim zaten, ideolojime ters düşen bir durum söz konusu değil. İlerde olursa düşünürüz ak neferler olarak.

1|6
    10|5
    • Allah akıl fikir verirken sadece ak'ını almışsınız geçmiş olsun

• Aynsından sizede diliyorum. Bu kadar kör olmayın ilerki hayatınızda bir daha diyorum.

• zamanında başörtüsünün yasaklanmasını ezanın türkçe okunmasını gezi olaylarında akplilere it denmesini nasıl hazmettiysek bunuda öyle hazmediyoruz

1|0
    0|2
  • Hayattan soguttunuz m.k bı akıllı sızsınız zaten yeter arkadas.Tabi ancak sosyal aglardan saldırabılıyordunuz onuda yapamıcaksınız dıye işinize gelmıyor.

2|1
    1|4
  • adamlar dünden razı biat etmeye.

0|2
    1|0
  • Profil resmin yeter kardes ?

0|2
    1|0
  • bana 1 milyar dolar versin ben daha tayyiple uğraşmayacağım söz

1|0
    3|5
  • Erkekler Devam