Türkiye'de rap/hip-hop dalına ilgiler nasıl?

Neden dış ülkelere göre daha az ilgi var? Tamam herkes bir Eminem değil ama kendi çapında iyi olan rap sanatçılarımız var. Ne düşünüyorsunuz Türkiye'nin rap'e olan tavrı hakkında?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Sagopa-Tripkolic gibi manyaklar Türkler'deki arabesk sevgisini mahvederek Arabesk-Rap uzantıları şarkılar yapıp kültürümüzü mahvettiler..Yabancılar girdiğinde bazı asimile olmuş arkadaşlar Türkler'deki Hip-Hop'ı bu şarkılarla gösteriyorlar Ceza-Joker-Fuat gibi gerçek rapçilerle göstermiyorlar.Arabesk-Rap gibi bir saçmalığı mı dinleyecek dış ülkelerde?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• türkiyede arap kültürü etkisi altında kalmış bir ülkedir bu yüzden arabesk en iyi ihtimal pop daha çok tercih edilir rap çoğunlukla küfürlü ve nalaşılması zor olduğundan türk örf ve adetlerine pek uymaz aile içinde dinlemesi sıkıntı olduğundan hak ettiği değeri bulmuyor tek dinlediğim sagopadır onun haricinde bende çok dinlemem zaten diss ler ve küfürler her yerde dinlenmiyor sonuçta umarım yardımcı olmuştur bu benim tespitim tabi

1|0
    0|0
  • Hip Hop Sokak Hayatını Yoksullugu Kenar Mahelleri (Ghetto) Anlatır Beyinleri Donmuş Ve Osuruga Bile Gülen Bi ülkede Dinlenmez Zeka Gerekir...

1|0
    0|0
  • Onlarda ki Rap le bizde ki rap hip hop bir mi ? Onlar da Eminem söylüyor Biz de arsız Bela var mıötesi :D

1|0
    0|0
  • farkettinizmi bu aralar yenı acılan üyelikler başıörtülü kızlar ve abuk sabuk şeyler sorduruluyor

0|0
    0|0
    • Başörtüyle ne alaka? Ben rap sever rap dinler biri olarak soru sordum ilgilenmiyorsanız meşgul etmeyin insanları.

• acık ve net yazdım sahte hesaplarla başörtülü insanlar soru soruyor gibi abuk sabuk şeyler yazılıyor

• Sahte hesap falan değil. Ayrıca fotoğraf çekimine dikkat ederseniz profesyonel bir çekim değil.

• türkiye'de 3-5 serseri yaptığını düşündüğüm için fazla ilgili değil. yabancı olarak bay-bayan rap şarkıları dinlerim.

0|0
    0|0
  • DinLemem..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arabesk rap adlı bir dal uydurmuşuz. bence bu kadar ilgi yeterli :D onun dışında iyi olan sanatçılar da var bir şey diyemem ama rap'in apaçilerin eline geçmesi bayağı korkunç bir durum bence.

1|0
    0|0
  • çok iyi mcler var fakat hiçbirinin değeri bilinmiyor, bilinmeyecek, bilinmesin. sadece ben bileyim değerini, kalitesini biz bilelim. bu açıdan şanslıyız bence. arabesk rap zihniyetiyle t-rap gelişmez.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;