Korku filmlerini özellikle 3 hafli yaşanmış dedikleri olayları neden film yaparlar?

Mesela dabbe ve siccin film serileri hakkında düşünceleriniz nelerdir.. yaşanmış gerçek dedikleri olayları film yapmaları doğrumu sizce

0|0
55

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha korkunç oluyor :) insanın psikolojisi bozuluyor

1|2
    0|0
    • 20saat

Ee biraz etkilenme oluyor tabi ki böyle konulardan korkanlar için ama aklımıza getirmediğimiz sürece sorun olmaz diye düşünüyorum.. filmlerin hepsini izledim pek korkutucu gelmedi bana ama gerçekte 3 harflilerin olduğunu biliyoruz ve inanıyoruz

• Bazı bilgisiz isanların hayal gücüne yardımcı olmak için. :D

0|1
    0|0
    • 20saat

Hayal gücü? Ama 3 harflilerin olduğu bir gerçek

• 20saat

Evet ama insanların kafalarında kurdukları şekilde değil.

• 20saat

Evet öyle diyebiliriz.. çünkü denilenlere göre normal bir canlı kılığında insanlara görünebiliyormuş yani cismani şekilleri tam belli değil diye biliyorum bende

• E cunku "korku"

0|1
    0|0
    • 20saat

Tamam korku filmi diye çekiyorlar da neden bu konuları ele alırlar.. Mesela amerikalılar ya da hangi ülkeninse artık testere filmini korku diye çekerlerken biz de neden hep 3 harfliler konu alınır

• Evet dndndh çünkü inanmıyom

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum bu Türk yapımı 3harfli filmlerden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim millet özellikle de Dabbe ve türevleri filmlerine giden kesimin totosunu kesen konu in cin muhabbeti. Bu yüzden bu konuda defalarca aynı hikaye fırına verilir gibi milletin önüne sunuluyor ve her defasında aynı basitlik sergileniyor.

0|1
    0|0
    • 20saat

Psikolojik olarak etkilenenler var ciddi anlamda ama dediğin gibi evet filmlerin serileri hep birbirine yakın bir kaç oynamayla tekrar izletiyorlar.. yanılmıyorsam özellikle siccin 4 de tamamen saçmalamışlardı

• Adam Müslüm'ü Ayla'yı yapınca izliyorsunuz, cinli hikayelerin nesi var..

0|1
    0|0
    • 20saat

Ben izleyebiliyorum fark etmiyor ama benim merak ettiğim elin yabancısının korku filmlerin de ya ölen birisinin ruhu konu alınıyor ya da testere gibi kanlı sahneler oluyor.. bizde ise sadece 3 harfliler ve konular birbirinin aynısı gibi

• Kapasiteleri onlara yetiyor milletin inançlarını sömürüyorlar

0|1
    0|0
    • 21saat

Abartı kurgu yaşanmışlık falan yok

• 20saat

Ben ataistim hocam bana hepsi hurafe gibi geliyor

• 20saat

Hmm.. ataist olan biri doğal olarak bunlara da inanmaması normal.. maneviyat kavramıyla karşılaşman dileğiyle

• Korkutacak başka olay bulamadıklari için

0|1
    0|0
    • 20saat

Mantıklı gibi geliyor.. Mesela yabancılarda korku film konuları farklı farklı hep.. sence onlardan geridemiyiz bu konu da

• 20saat

Aynen yabancılar cinleri minleribkatmasada korkutabiliyo da türkler anca yok cinmiş ruhmuş anca öyle

• 19saat

Evet bizimkiler bizleri sadece inandığımız yerden vurmaya çalışıyor.. farklı konulara geçilmeli artık

• Güzel oluyor yalnız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...