Adını hatırlayamadığım film..

bi kaç gündür aklıma gelen bir film var ama adını hatırlayamıyorum. izleyeli gerçekten çok uzun zaman oldu.

filmdeki erkek oyuncuya bir şey oluyor ve bir sabah uyandığında aslında bir önceki günün aynısını yaşadığını fark ediyor. en başlarda güne başlarken aynı şeyleri yapmamaya çalışıyor. daha sonra aynı şeyleri yaşamaktan bunalıyor ve hatırladığım kadarıyla banka bile soyuyordu. daha sonra tekrar tekrar ve tekrar aynı günü yaşamaktan ruh hali buna dayanamıyor ve bir arabayla uçurumdan atlayıp ölmek istiyor ama tekrar aynı sabaha uyanıyordu. daha sonra bir gün bir kıza aşık oluyor ve yeni bir gün doğduğunda aynı günün yaşandığını sadece kendisi hatırladığı için her gün aşık olduğu kızın bir özelliğini, sevdiği şeyleri teker tekeer öğreniyor ve sonun kızın sevgisini kazanıp onunda kendisine aşık olmasını başarıyor geceyi birlikte gecenin sabahı hayatın akışı onun içinde normale dönüyor ve mutlu son. (aslında bütün filmi anlattım gibi geldi Şu an ama yine de adını filmin adını hatırlayan olursa ve bana söylerse sevinirim)

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşam şifresini izle o da bu film gibi bse

0|0
    0|0
  • BENDE HATIRLAYAMADIM VALLA :dd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Farklı bölümlerini farklı filmlere benzettim galiba izlemedim ben bunu

0|0
    0|0
  • Film çok iyiymiş.

Adını bilen varsa yazsın

0|0
    0|0
  • filmi hatırlıyorum ama adını hatırlıyamadım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;