Solcular genelde CHP'ye mi oy verir?

Solcular genelde CHP'ye mi oy verir? diğer sol partilerin oyları yerlerde geziyor.

0|0
910

En İyi Kız Görüşü

• Merkez solcular öyle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Nasıl ki sağcılar en azından müslüman adam bahanesiyle akpye oy veriyorsa, solcular da aynı şekilde en azından Atatürk partisi diyerek chpye oy veriyor. yoksa hepsi aynı mokun laciverti.

0|2
    0|0
  • şuan ki cumhuriyet halk partisinin atatürk'ün kurdugu cumhuriyet halk partisi sandıkları için,şu anki zihniyetin hangi politikaları savunduklarını bilemeyecek kadar kör oldukları için..

0|1
    0|0
  • mecburiyetten chp ye veriyorlar

0|1
    0|0
  • Hayır alakası yok bence

0|0
    0|0
  • Kısmen =)))

0|0
    1|1
  • Solcular HDP'ye verir panpa

lililililililililliiiii

molotofları hazırlayın comrades !

0|1
    2|5
  • Hayır solcular Chp'ye oy vermez.

0|1
    1|0
  • Hayır, sol dediğin kesim genelde oy verecek bir parti bulamayan kesim oluyor.

1|4
    0|4

Erkekler Ne Diyor 10

• 80 ler de sağ görüşlüler solculara komünist, sol görüşlüler sağcılara faşist derdi.

Ancak günümüzde, sağ görüşlüler solculara faşist, sol görüşlüler de sağcılara faşist der oldu. Herkes birbirine faşist diyor anlayacağın. Kim bu faşist bir yakalasam çözeceğim sıkıntıyı ama benimde kafam karıştı bulamıyorum :)

Şakayı bir tarafa bırakırsak CHP , AKP iktidarı boyunca yapması gereken muhalefeti yapamadığı, sadece "elit" bir kesime hitap ettiği doğrudur. Deniz Baykal ile başlayan ve Deniz Baykal ın seks kasetleriyle biten bu rezalet karanlık dönemde CHP oylarını sadece AKP 'ye muhalif olan kitlelerin hükümeti değiştirmek adına verdiği oylardan toplamıştır.

Günümüzün sandığınızdan çok daha karanlık olduğunu düşünüyorum. Türkiye Cumhuriyeti, tekrar demokrasiye , adalete ve özgürlüğüne kavuştuğunda, diğer sol partilerinde oylarının artacağını düşünüyorum. Şu anda bu oy gruplaşmasının sebebi, Türkiye 'yi faşizmden, diktatörlükten ve yolsuzluktan kurtarmaktır. Lakin şu anda CHP'nin yapması gereken muhalefeti yaptığını düşünüyorum. İlk defa önümüzde ki seçimlerde mecburiyetten değil, CHP nin başa gelmesi için vereceğim oyumu.

0|0
    0|0
  • Türkiye de solcu yok. CHP faşist bir parti.

0|4
    0|2
  • solcu olupta akp ye verende vardır heralde :)

sonuna kadar akp sonuna kadar Erdoğan :)

0|5
    3|6
  • Mecburen, sol pati denemez tam olarak fakat barajı geçebilen tek parti Chp , ona atmasak Akp ye atmış olacağız

0|0
    0|2
  • CHP özgürlügü akp ise sansürü savunuyor bunu unutmayın özellikle bayanlar siz CHPYe çok şey borçlusunuz

0|2
    1|3
  • chp sol partisi değildir.

0|2
    0|1
  • CHP solcu sayılamaz.

0|1
    0|1
  • Cünkü solaktırlar oyüzden

0|0
    0|0
  • genelde öyle yapıyorlar

0|0
    0|0
  • olabilir.Nerde ülkeyi satacak , iki günde iflasın eşigine getirecek beceriksiz bir "yurtsever!" varsa onu bulurlar endişen olmasın

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;