Tek solukta okuyabileceğim kitaplar önerir misiniz?

Kütüphanemdeki okunmayan kitap sayısı azalmaya başladı. Yeni tatlar arıyorum. Bana tek solukta okuyabileceğim, bende derin duygular ve düşünceler bırakacak kitaplar önerebilir misiniz? Kişisel gelişim kitaplarına bayılıyorum. Öte yandan yaşanmış hikayelerden hareketle yazılan akıcı kitaplar da ilgimi çekiyor.
Bana tek solukta okuyabileceğim kitaplar önerir misiniz?
Tek solukta okuyabileceğim kitaplar önerir misiniz?
Ayrıca Vazgeçebilmek diye bir kişisel gelişim kitabı buldum. Dünyada en çok satan kg kitabıymış. Guy Finley imzalı. Okuyan var mı?

1|1
159

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşü

• Senden önce ben..
    Eğer okumadıysan tavsiye ederim kardeşim.. Hiç kitap okumayı sevmeyen bana bile sevdirdi diyebiliriz.. Harika bir olay akışı ve hikaye var ortada.

0|1
    0|0
    • Kitabın kısa özetine baktım şimdi. Merak uyandırdı kardeşim, teşekkür ederim. Not aldım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Uçurtma Avcısı, The secret, Seçilmiş Kişi, Bülbülü Öldürme, Candide vs

0|1
    0|0
  • Dostoyevski/Yeraltından Notlar

Yeraltı adamıyla tanışmadıysan, tanışmalısın.

0|1
    0|1
  • Kadın beyni erkek beyni, beyinde ararken bağırsakta buldum, incognito, kitap hırsızı 😊

0|1
    0|0
    • Kadın beyni erkek beyni güzel bir kitaba benziyor. Kadın-erkek ilişkileri üzerine yazılan şeyleri severim. teşekkürler.

• Aslında tam olarak ilişkiler üzerine değil ilişkiler üzerinden beynin cinsiyetlerini ve farklılıklarını anlatan bir kitap 😊

• Jose Mauro de Vasconcelos - Şeker Portakalı ve Franz Kafka - Dönüşüm.

0|1
    0|0
  • Bourne'un Mirası-Eric Van Lustbader okuduğum nadir kitaplardan birisi sevebileceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Da Vinci'nin Şifresi. Gerçek bilgilerin kurgu olan bir olayla karması sonucu hem sürükleyici hem bilgilendirici bir roman olmuş.

0|1
    0|0
  • Tek solukta Ahmet Ümit kitapları okunur. Beyoğlunun En Güzel Abisi ya da Patasana

0|2
    0|0
  • Fi Çi Pi

0|1
    0|0
  • Hemingway
    Butun kitaplari mukemmeldir 💕

0|1
    0|0
  • Geri sayım sanırım

0|1
    0|0
  • Bülbülü öldürmek

0|1
    0|0
  • Trendeki kız

0|1
    0|0
  • Şeker portakali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tek okuyup, kişisel gelişim sağlamak.. Hımm, mantıklı...
    Bu kitap sosyolojik farkındalığını, bilime olan etik anlayışını değiştirecek. Bu da kişisel gelişimine etki edecek.
    Kitap alışverişi yapacağım, bana tek solukta okuyabileceğim kitaplar önerir misiniz?

0|1
    0|0
  • her kisinin sevdigi konu icerik dil yapisi farklidir yani bir yazar vardir dili kapali anlatir bir yazar vardir acik secik herseyi doker ayrica tarih mi hayat mi bilim kurgu mu guncel konular mi hangi tarzdan hoslandiginiz da kitabin sizin icin surukleyiciligini degisken kilar bu sebepten siz once hangi icerikli ya da hangi konulari barindiran tarzda kitaplar aradiginizi tespit edin oyle daha yardim alabilirsiniz?

1|1
    0|0
  • Katre-i Matem okumadıysan tavsiye ederim. Osmanlı zamanında yaşanan bir aşk hikâyesi, çok sevdiğim kitaplardan biri.

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi
    Olasılıksız
    arkadaşım :D D

0|1
    0|0
  • Heyet 1-2

0|1
    0|0
  • Hiç okumuyorum

0|0