Grinin elli tonu ve kürk mantolu madonna kitapları ?

bu iki kitabı okuyan var mı ? nasıl kitaplar , beğendiniz mi beğenmediniz mi ? beğenip ve beğenmeme sebeplerinizi de yazar mısınız ?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Kürk Mantolu Madonna okuyabileceğin en güzel kitaplardan biri. Etkisinden kolay kolay kurtulamazsın.

Grinin Elli Tonu serisi, erotizm ve aşk konulu bir roman. Seveceğini garanti edemem.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kürk Mantolu Madonna aşkın imkansızlığını anlatan ve içinde Albert Camus ve Jean Paul Sartre' ın varoluşçu etkilerini taşıyan umutsuz bir roman. Bunalım edebiyatının en önemli romanlarından.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna kitabı gayet güzel

okurken akıcı bir hikayesi var

elinden bırakmazsın kitabı

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu yanlış tercih olmuş. O kitap yerine agafya daha iyi bir tercih olabilirdi :P :D

0|0
    0|0
    • agafyayı alacaktım ama son anda karar değiştirdim :D artık bir daha ki gidişime alacağım :D

• kürk mantolu madonna okuduğum en iyi kitaptır , etkisine almıştı baya beni

0|0
    0|0
  • bana göre hepsi ucuz bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Grinin Elli Tonu'nu okudum.Fazla cinsellik var bir yerden sonra sıkıyor ama merak ettiriyor sonunu.Güzel yani.

0|0
    0|0
  • beğendim kültürel anlamda zengindirler ve ucuz aşk romanına benzemezler

0|0
    0|0
  • Cok sacma bir karsilastirma olmus bence alakasz iki kitap ://

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu'nu izlemedim ama Kürk Mantolu Madonna bu zamana kadar okuduğum en iyi kitaplardandır, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu Madonna benim en çok beğendiğim kitap çok etkileyici dili, duygular çok iyi verilmiş kesinlikle oku

0|0
    0|0
  • "Kürk Mantolu Madonna" Sabahattin Ali, güzel bir kitap .

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu'nun tum serisini okudum 3 kitaptan oluşuyor...cinsellik konusunda bayagi detaya girmiş(p*rno nun yazilisi gibi birsey) ama hikayelenme sekli karakter detaylandirmasi olaylari anlatis sekli guzel...sonu da güzel bu arada...

0|0
    0|0
    • Kelime açıkça yazılıyor diye ayıp olması komik.

Siktir yerine s*ktir yazsam çok mü şey değişiyor?

Güldürme insanı.

Ayrıca soru soran, koç burcu sevişgen bir erkek olarak 3. serisine geçemedim o kitabın. Sıktı.

Bu da benden tavsiye.

• valla ben o kelimeyi acikca yazdim ama yorumu gonderdikten sonra oyle gozuktu..ben de anlamadim yazmnin ayip oldugunu dusunup utansaydim zaten o sekilde de yazmazdim degil mi?

Yükleniyor... ;